20  września 2018 r. po raz trzeci w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ciepłowodach odbył się Szkolny Dzień Pieczonego Ziemniaka. W tym dniu zaplanowanych było wiele atrakcji dla naszych uczniów.

Uczniowie klas I-VI szkoły  podstawowej już od godzin porannych przygotowywali się do konkursu, tworząc z ziemniaków „Cudaki”. Były one bardzo ładne. Następnie wszyscy wzięli udział w turnieju wiedzy i sportowym, wykazując się umiejętnościami i wiedzą. Wśród klas I-III szkoły podstawowej zwyciężyła klasa III. Drugie miejsce klasy II i Ib, a trzecie – klasa Ia. W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej zwyciężyła klasa Vb. Drugie miejsce zajęła klasa VI. Trzecie miejsce zajęła klasa VA. Czwarte miejsce zajęły klasy: IVa, IVb, IVc. Wszystkim  uczestnikom gratulujemy umiejętności, posiadanej wiedzy i zdolności artystycznych.

Uczniowie gimnazjum dołączyli do nas po 4 lekcji, biorąc udział wraz z innymi w akcji  „Sprzątania Świata”, którą przeprowadziła p. Krystyna Koperek i p. Alina Knapczyk. Każda klasa miała wyznaczoną trasę do posprzątania. Na zakończenie pan W. Szuwarowski i pan S. Sobczyk wraz z uczniami kl. III gimnazjum rozpali w parku ognisko, na którym dzieci i młodzież mogła upiec sobie kiełbaski lub ziemniaki. W tym dniu było zabawnie, wesoło i smacznie , a pogoda wprost wymarzona.

Imprezę przygotowała pani Ewa Bębenek, pani Krystyna Koperek, pani Alina Knapczyk, pani Anna Pokrywka i pan Wojciech Fajkowski. Miło będziemy wspominać ten dzień, który już wpisał się na stałe w tradycję naszej szkoły.

opracowała: Ewa Bębenek