Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Wolna Grupa Bukowina, który odbędzie się w środę 15 sierpnia 2018 roku o godz. 18:00 w Forcie Głównym – Donjon w Twierdzy Srebrna Góra.

Wolna Grupa Bukowina od 48 lat z nieustającym powodzeniem koncertuje w Polsce zdobywając sobie coraz to nowe pokolenia wiernych słuchaczy. Stała się obecnie na polskiej scenie muzycznej zjawiskiem trwałym i znaczącym. Wykonawcy takich utworów jak: „Bez słów”, „Majster bieda”, „Sielanka o domu” czy „Rzeka”.

Support: Zespół „Póki Co” – muzykowanie jest ich pasją, radością i sposobem na codzienność, która ubrana w barwne dźwięki daje się łatwiej oswoić. Póki Co wciąż odkrywają nuty i słowa, z których czerpią mnóstwo radości. Ela Rojek – śpiew, ukulele, gitara, Jarek Bieliński – gitara, ukulele.

Ponadto: Nocne Zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra to pełen magii przemarsz z pochodniami w towarzystwie pruskiego żołnierza, wystrzały z broni czarnoprochowej, ciekawostki i forteczne opowieści w wyjątkowych, historycznych wnętrzach fortu Donjon. Zwiedzanie rozpoczynamy po koncercie zespołu Wolna Grupa Bukowina ok. godz. 20:30. Liczba miejsc ograniczona. Wymagana wcześniejsza rezerwacja: tel. 748180099. Wydarzenie pod patronatem Wójta Gminy Stoszowice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.