Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Wolna Grupa Bukowina, który odbędzie się w środę 15 sierpnia 2018 roku o godz. 18:00 w Forcie Głównym – Donjon w Twierdzy Srebrna Góra.

Wolna Grupa Bukowina od 48 lat z nieustającym powodzeniem koncertuje w Polsce zdobywając sobie coraz to nowe pokolenia wiernych słuchaczy. Stała się obecnie na polskiej scenie muzycznej zjawiskiem trwałym i znaczącym. Wykonawcy takich utworów jak: „Bez słów”, „Majster bieda”, „Sielanka o domu” czy „Rzeka”.

Support: Zespół „Póki Co” – muzykowanie jest ich pasją, radością i sposobem na codzienność, która ubrana w barwne dźwięki daje się łatwiej oswoić. Póki Co wciąż odkrywają nuty i słowa, z których czerpią mnóstwo radości. Ela Rojek – śpiew, ukulele, gitara, Jarek Bieliński – gitara, ukulele.

Ponadto: Nocne Zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra to pełen magii przemarsz z pochodniami w towarzystwie pruskiego żołnierza, wystrzały z broni czarnoprochowej, ciekawostki i forteczne opowieści w wyjątkowych, historycznych wnętrzach fortu Donjon. Zwiedzanie rozpoczynamy po koncercie zespołu Wolna Grupa Bukowina ok. godz. 20:30. Liczba miejsc ograniczona. Wymagana wcześniejsza rezerwacja: tel. 748180099. Wydarzenie pod patronatem Wójta Gminy Stoszowice.