Przekazujemy zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Poznaj swojego Sąsiada”, które odbędzie się już w sobotę 25 sierpnia 2018 r. o godz. 11:00 w Kamieńcu Ząbkowickim.

„Harmonia” to niewielki warsztacik i ogródek emanujący pozytywną i zdrową atmosferą, gdzie szanuje się prawa natury. Prowadzony jest przez lokalną artystkę ShataQS (Małgorzatę Kuś) w Kamieńcu Ząbkowickim. To przede wszystkim centrum dźwięku przeznaczone do tworzenia przeróżnych warsztatów: od świadomości ciała po warsztaty muzyczne, wykłady na tematy nam potrzebne, by zdrowiej i świadomiej egzystować.

W tym roku po raz pierwszy odbędzie się wydarzenie „Poznaj swojego Sąsiada”, którego celem jest przywracanie i utrwalanie w społecznościach, w których żyjemy, ducha samowystarczalności, wzajemnego wsparcia oraz pielęgnowania relacji międzyludzkich i sąsiedzkich, jako drogi do bezpieczniejszego, spokojniejszego i o wiele barwniejszego bytu.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 targiem prezentującym nasze lokalne produkty i dzieła artystyczne wraz z ich sprzedażą oraz Otwartym Stołem*. W trakcie wystawy produktów, w pomieszczeniu „Harmonii” odbędą się wykłady na tematy związane z ekologicznym ogrodnictwem oraz życiem w zgodzie z przyrodą. Będzie to także ważna platforma do dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczenia. Przez cały dzień towarzyszyć nam będzie muzyka na żywo oraz wernisaże prac artystów z Gminy Kamieniec Ząbkowicki i okolic. Kończymy o zachodzie słońca przy ognisku oraz akustycznym recitalu ShataQS przy akompaniamencie Wrocławskiego gitarzysty i producenta Macieja Czemplika.

Osoby zainteresowane zaprezentowaniem swojego rękodzieła czy produktów zjadliwych proszę o kontakt w wiadomości na Facebook Harmonia lub na maila shataqs.contact@gmail.com

Bądźmy tą zmianą, której szukamy na świecie. Twórzmy wspólnie rzeczywistość, w której chcemy żyć.

* zasady otwartego stołu – każdy, kto przyniesie własny talerz oraz kubek będzie mógł skorzystać z bufetu oferowanego przez „Harmonię”. Można przynieść także coś od siebie, wyprodukowanego w domu i dołożyć do stołu, przy którym będziemy mogli wspólnie biesiadować.