Nie mogę zaakceptować, że kończymy. Stopniowo zaczęłam dryfować. W głębi mojego umysłu, udawałam, że poradzę sobie z tym. Nie poradzę sobie z tym! Chcę tylko momentu ciszy. Nie wszystko kończy się wojną. Małe problemy stają się wielkimi O co my walczyliśmy? O co my walczymy? To, co zamierzam powiedzieć nie będzie łatwo przełknąć. To, co czułeś dzisiaj będzie bolesne jutro. Bolesne jutro. Wystarczy, wystarczy, wystarczy dla mnie. Wystarczy, wystarczy, wystarczy, proszę musisz zobaczyć. Opuszczam Ciebie, Ciebie. Opuszczam Ciebie, Ciebie. Jesteś w porządku, Jesteś w porządku, Jesteś w porządku beze mnie. Nadchodzą dni, Nadchodzą dni, Nadchodzą dni, kiedy jestem pewna, że się zgodzisz, że Ja opuszczam Ciebie, Ciebie. Opuszczam Ciebie, Ciebie. Nie pomyślałabym, że mogę to znieść. Sama cały nasz ciężar, nasze różnice po prostu. Nie wyjdę za mąż. Musiałam błagać o pomoc otrzymaną od kogoś innego. (…) Opuszczam Ciebie, Ciebie. Opuszczam Ciebie, Ciebie.

Maria Victoria Mena pochodzi z Norwegii, gdzie urodziła się w artystycznej rodzinie. Matka pisywała sztuki teatralne, ojciec rodem z Nikaragui, wychowany w Nowym Jorku był perkusistą. Gdy Maria miała 9 lat, jej rodzice się rozwiedli, w rezultacie czego jako dziecko cierpiała na depresję. W wieku 13 lat Mena zamieszkała z ojcem, który odkrył w niej talenty muzyczne. W tym okresie pisanie tekstów oraz śpiewanie traktowała przede wszystkim jako formę terapii. Nie wszystkie teksty jej autorstwa stały się piosenkami, jak miało to miejsce w wypadku utworu „My Lullaby”, opisującego przeżycia i ból związane z rozwodem rodziców. W 2002 r. wydała w Norwegii debiutancki singel „Fragile (Free)”.  W 2004 r. opublikowała w Norwegii drugi album „Mellow”, który wprawdzie nie powtórzył sukcesu debiutu z 2002 roku, ale i tak osiągnął 7. miejsce na norweskich listach. Kolejne wydawnictwo Marii pojawiło się w 2005 r. Album „Apparently Unaffected” pokryło się złotem w kilku krajach europejskich, jak Holandia, Niemcy i oczywiście w ojczystej Norwegii. Pochodząca z niego kompozycja „Just Hold Me” dorobiła się rangi hitu na Starym Kontynencie – powstały do niej teledysk na internetowym serwisie YouTube obejrzało ponad pięć i pół miliona osób. Sporym zainteresowaniem cieszył się także prowadzony przez artystkę blog (Mariablog.com), za pomocą którego do dzisiaj komunikuje się z fanami. Do studia nagraniowego wróciła w 2008 r., Efektem była płyta zatytułowana „Cause and Effect”. Ciekawostką jest, że na longplay trafiła także przeróbka przeboju „I Was Made For Loving You” pochodząca z repertuaru zespołu Kiss. Od momentu wydania krążka, wokalistka promuje dzieło na wszystkich koncertach. Warto dodać, że w 2009 r. Maria Mena wystąpiła na Smooth Festiwalu w Bydgoszczy. Jej piosenki, choć bywają przeszyte jakimś rodzajem smutku czy melancholii,  pochodzą prosto z serca i doświadczeń, napisane są z wielką otwartością, klarownością i stanowczością – a zaśpiewane z rozbrajającym wdziękiem. Tak jest także z utworem „Leaving You” (Opuszczam Cię), który dzisiaj prezentujemy.

W samo południe” w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.