Pozwól, że opowiem o dziewczynie, którą kiedyś byłam. To samo imię, ta sama twarz ale inna ja. Nie wiedziała o czym myśli,  nie wiedziała, że jej świat tonie. Swoje sny spisała na kartkę, którą miała w dłoni. Trzymała ją mocno, ale nie rozumiała, że miłość i ból zastąpiły jej całą przeszłość, którą teraz usuwa. Wszyscy czasami się gubimy i zapominamy kim jesteśmy i zapominamy kim jesteśmy. Gdzieś po drodze, wszyscy biegniemy w szalonym wyścigu. Nigdy nie myślimy o sercach, które łamiemy. I tak jak nasza nadzieja zaczyna zanikać. Nic już nie będzie takie samo, bo kiedy stoisz tam całkowicie sam tracąc to, co kiedykolwiek znałeś, wpatrujesz się w inną twarz. Nic już nie będzie takie samo. Chciałabym móc dzielić się innym punktem widzenia, ale słowa nie powiedziałyby prawdy. Nie wiedziałbyś co naprawdę myślałam i wróciłabym do dziewczyny, która tonie. Tonącej do świata, który czeka niżej. Ale nie chcę już tam być. Nie chcę już tam być. Wszyscy czasami się gubimy i zapominamy kim jesteśmy i zapominamy kim jesteśmy. Gdzieś po drodze, wszyscy biegniemy w szalonym wyścigu. Nigdy nie myślimy o sercach, które łamiemy. I tak jak nasza nadzieja zaczyna zanikać. Nic już nie będzie takie samo, bo kiedy stoisz tam całkowicie sam tracąc to, co kiedykolwiek znałeś wpatrujesz się w inną twarz. Nic już nie będzie takie samo. Im więcej wygrywasz, tym więcej pragniesz. To się nigdy nie kończy, to się nigdy nie zatrzyma. Oh, to nigdy nie wystarczająco! Oh, im więcej wygrywasz, tym więcej pragniesz. To się nigdy nie kończy. To się nigdy nie zatrzyma. Oh to nigdy nie jest wystarczająco. Gdzieś po drodze, wszyscy biegniemy w szalonym wyścigu. Nigdy nie myślimy o sercach, które łamiemy. I tak jak nasza nadzieja zaczyna zanikać. Nic już nie będzie takie samo, bo kiedy stoisz tam całkowicie sam tracąc to, co kiedykolwiek znałeś,  wpatrujesz się w inną twarz. Nic już nie będzie takie samo. Nic już nie będzie takie samo. Nic już nie będzie takie samo.

29-letnia Jessica Hilda Mauboy – australijska piosenkarka R&B, autorka tekstów i aktorka, w tym roku reprezentowała Australię w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji. W 2007 r. wydała debiutancki album, zatytułowany „The Journey”, zawierający zapis dźwiękowy jej występów w Australian Idol i uzyskała status złotej płyty. Rok później wydała drugi album studyjny, zatytułowany „Been Waiting”, w 2010 r. trzeci album zatytułowany „Get ’Em Girls, zaś w 2013 czwartą płytę studyjną pt. „Beautiful”. Pomimo niskiego wyniku w eurowizyjnym plebiscycie, sama Jessica Mauboy dobrze wspomina swój występ. Jak sama przyznaje dała z siebie wszystko na scenie podczas wszystkich prób oraz transmisji na żywo. W jej repertuarze jest wiele piosenek, których linia melodyczna jest utrzymana w bardzo przyjaznej aurze, a teksty budzą wiele refleksji. Praktycznie jest nieznana polskiej publiczności.

W samo południe” w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.