Oto największa miłość. Ona daje ci życie. Dla wszystkich, których kochamy i tych, których błogosławimy. Nie jesteśmy stworzeni, by nie kochać. Kochać to dawać wszystko. Kochać to dawać wszystko. Kochać to dawać wszystko. I dać siebie, i powtarzać na zawsze, na całą wieczności. Kochać to dawać wszystko. I dać siebie. I dać siebie. Bez miłości, jakie jest życie? A jaki jest sens śpiewania? Bez miłości, dobre bywa  śmieszne. A jak to jest marzyć? Jesteśmy stworzeni tylko do miłości. Kochać to dawać wszystko. Kochać to dawać wszystko. Kochać to dawać wszystko. I dać siebie, i powtarzać na zawsze, na całą wieczności. Kochać to dawać wszystko. I dać siebie. I dać siebie. Tak, jesteśmy stworzeni tylko do miłości. To nasze życie, to nasze przeznaczenie.

Natasha St-Pier urodziła się w 1981 r. w Kanadzie, ale jest Arkadianką, czyli korzenie rodzinne ma w mikrospołeczności francuskiej w Ameryce Północnej. Kiedy miała dziewięć lat, jej talent odkrył nauczyciel muzyki. Dostrzegł ją podczas skromnego spektaklu z okazji zakończenia roku szkolnego. Również lokalna telewizja w prowincji Quebec, promująca nowe talenty, dostrzegła małą Natashę. Mając 15 lat nagrała pierwszy album. Jednocześnie kontynuowała naukę i kursy teatralne. W wieku 18 lat nawiązała współpracę Guy’em Cloutierem, znanym francuskim producentem z 35-letnim doświadczeniem w branży muzycznej. Dzięki niemu poznała między innymi Rene Angelila, męża i managera Celine Dion. Walory jej głosu docenił ponadto Luc Plamondon – twórca musicalu „Notre-Dame de Paris”. Dzięki tej ostatniej znajomości otrzymała propozycję zagrania u boku Tiny Areny w anglojęzycznej wersji musicalu. Gra na scenie pochłonęła ją całkowicie. Każdy kolejny wieczór był wyzwaniem i nowym doświadczeniem. Nadal każdy występ jest dla niej mocnym osobistym przeżyciem. Trzyma się klimatów popowych, jazzowych i czasem rockowych. Jest też kojarzona z przekazami o religijnym wymiarze i w takim właśnie stylu utrzyma jest piosenka „Kochać, to dawać wszystko”, nagrana w 2018 r. Utwór jest hymnem ku czci Św. Teresy z Lissieux, która jako nader skromna katolicka siostra zakonna została uznana Doktorem Kościoła w uznaniu swojej pokory i wierności chrześcijaństwu. Piosenka Natashy stała się częścią ścieżki dźwiękowej filmu opowiadającego o postaci Św. Teresy.

W samo południe” w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.