Podróżowałbym z Tobą po całym świecie, bo wiem, gdzie byś poszła. I wiem, że też tego byś chciała. Odkąd pozwoliłem Ci zniknąć widzę wodę. Gdy lecimy do Rzymu. Mamy córkę. Upewnię się, że ona wie, że jesteśmy tylko młodzi, ale mamy nadzieję, że nam to wystarczy. Aż nadejdzie dzień, w którym nie będziesz pasować w moje ramiona. Mam tylko nadzieję, że dorośniesz wiedząc, że jesteś kochana. Powiedziała, że ​​będzie czekać. Powiedziałem, że zostanę tak długo, jak wyjdzie za mnie. Podróżowałbym z Tobą po całym świecie. Musisz tylko zapytać. Być może powinniśmy to zaplanować. I czuję wodę kiedy bierzemy kąpiel dla naszej trzymiesięcznej córki, która właśnie nauczyła się śmiać. Czas płynie wolno, ale Ty rośniesz tak szybko. I urodziłaś się z oczami, które pomagają nam zrozumieć miłość. Aż nadejdzie dzień, w którym już nas nie potrzebujesz. Wiesz, że jesteś najlepszą rzeczą, jaka nam się przydarzyła. Powiedziała, że ​​będzie czekać. Powiedziałem, że zostanę tak długo, jak wyjdzie za mnie. Powiedziałem: może pójdziesz ze mną i założymy rodzinę.

Jacob Lee Christian Blowes, na scenie znany jako Jacob Lee ma 28 lat, pochodzi z Australii, jest piosenkarzem i autorem tekstów. W 2011 roku Lee dotarł australijskiego finału programu telewizyjnego „The X Factor”. Pierwszy publiczny sukces zaliczył w 2012 roku w ramach gry komputerowej „Oracle East”. W 2014 r. zaśpiewał w innym talent show, tj. w „The Voice of Australia. Tego samego roku wydał swój debiutancki singiel „Chariot”, który ma ponad 200 000 strumieni na Spotify. Rok 2016 to album pt. „Sine Qua Non”, a 2017 to album pt. „Clarity. W roku 2018 nagrał kolejne dwie piosenki do przygotowywanego kolejnego wydawnictwa. W życiu osobistym jest związany z kościołem luterańskim i pod wpływem wiary chrześcijańskiej pisze teksty swoich piosenek. W czasie koncertów lub nagrań dopowiada niekiedy inne frazy, bo chce swoim śpiewem oddawać uczucia z danej chwili. Nie są one przeznaczone do śpiewu liturgicznego, ale niosą pozytywne i ciepłe przesłanie. Taki charakter ma również piosenka „Z Tobą…”, w której mieszają się uczucia wobec dwóch kochanych kobiet: żony i córki.

W samo południe” w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.