Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza na spotkania przeznaczone dla osób poszukujących zatrudnienia.

  • 19 lipca 2018 r. giełda pracy jest organizowana na stanowisko: kucharz. Ilość miejsc: 1, miejsce wykonywania pracy – Srebrna Góra. Umowa w ramach refundacji części wynagrodzenia zatrudnionego skierowanego  bezrobotnego do 30. roku życia na zasadach określonych w art. 150f ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Wymagania stawiane kandydatom: wykształcenie podstawowe.

Pracodawca oferuje: umowę o pracę na okres określony, wynagrodzenie miesięczne brutto w wysokości 2100,00 zł,  pracę w godz. 12:00 – 20:00.

  • 20 lipca 2018 r. w godz. 11:00 – 12:00 odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy Promedica Care Sp. z o.o., która poszukuje osób na stanowisko opiekunka osób starszych. Miejsce wykonywania pracy:  Niemcy.

Pracodawca zapewnia: bezpieczną i legalną formę współpracy, elastyczną długość pobytu: wyjazdy na 1, 2, 3 miesiące, atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia, sprawdzone oferty pracy dla opiekunek i opiekunów osób starszych, opłacone składki ZUS, pakiety dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych na czas wyjazdów za granicę, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, transport bezpośrednio do domu podopiecznego, szkolenia językowe i opiekuńcze, całodobowe wsparcie Promedica24.

Dla osób chętnych do podjęcia pracy pracodawca zapewnia darmowy kurs języka niemieckiego w Ząbkowicach Śląskich.

  • 25 lipca 2018 r. o godz. 10:00 w Młodzieżowe Centrum Kariery  OHP (Ziębice, pl. Strażacki 8) odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy Randstad Polska Sp. z o.o. rekrutującą dla fabryki czekolady Mondelez na stanowiska: pracownik produkcji oraz operator maszyn. Miejsce pracy: 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj. Dolnośląskie.

Praca pracownika produkcji polega na: wykonywaniu prostych prac fizycznych w zależności od linii np. układanie, pakowanie, przenoszenie produktów, kontrola jakościowa oraz ilościowa produkowanych wyrobów. Praca operatora maszyn polega na: obsłudze maszyn i urządzeń, manualnym pakowaniu wyrobów spożywczych i półfabrykatów, zapewnieniu i kontroli jakości produktu oraz zapewnieniu efektywnego procesu produkcji.

Pracodawca oferuje: wynagrodzenie w wysokości 15,42 zł brutto, premie i dodatki, dodatkowo: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki i rabaty, dofinansowanie do stołówki. Pracodawca ponadto informuje, że ma dogodny system pracy, ponieważ osoby same mogą decydować w jakie dni tygodnia oraz na której zmianie chcieliby lub mogliby pracować. Poszukuje również pracowników którzy chcą pracować tylko na wakacje bądź weekendy. Pracodawca zapewnia: transport do pracy z miejscowości Ziębice, Sarby, Henryków.

  • 1 sierpnia 2018 r. giełda pracy organizowana jest na stanowisko: mechanik samochodów ciężarowych. Ilość miejsc: 1, miejsce wykonywania pracy – Braszowice. Umowa w ramach refundacji części wynagrodzenia zatrudnionego skierowanego bezrobotnego do 30. roku życia na zasadach określonych w art. 150f ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Wymagania stawiane kandydatom: wykształcenie min. gimnazjalne, prawo jazdy kat. B, wiek do 30 roku życia. Pracodawca oferuje: umowę o pracę na okres określony, wynagrodzenie miesięczne brutto w wysokości 2100,00 zł, pracę w godz. 7:00 – 15:00 lub 8:00 – 16:00.

Osoby zainteresowane udziałem w powyższych spotkaniach proszone są o kontakt z doradcą klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ząbkowicach Śląskich w celu odebrania skierowania.