Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę, ale na wietrze pięknie tak faluje mak. Wychodzisz z siebie, stajesz obok. Od Ciebie płynie potok bardzo rwących słów. Ciekawi mnie, co jeszcze kryjesz. Podchodzę coraz, coraz bliżej, ale to inwazją lekkich spięć skutkuje, a mi tak bardzo na to szkoda tego dnia. A kiedy w oczy Twoje patrzę, widzę blask. Tak dzielnie kroczy noc za nocą w naszych snach. Niebieskie oczy masz jak sweter mój sprzed lat. Tak dzielnie kroczy noc za nocą w naszych snach. Żeby uniknąć niezręczności najlepiej chodź wtulić złości – to jest plan. Ja gwarantuję widowisko, z paletą barw szeroką. Z tego już mnie znasz. Im dalej, nie jest lepiej wcale. Znowu skorzystam z nieuwagi, zrobię tak: odwrócę kota bez ogona a ty zapomnisz szybko. Na to szkoda dnia. A kiedy w oczy  Twoje patrzę, widzę blask. Tak dzielnie kroczy noc za nocą w naszych snach. Niebieskie oczy masz jak sweter mój sprzed lat. Tak dzielnie kroczy noc za nocą w naszych snach.

Pop-rock, rock alternatywny i electro – to muzyczne, a raczej wokalne klimaty, jakich trzyma się Kasia Stankiewicz. Zadebiutowała mając 18 lat i występuje solo czy też razem z Varius Manx już 13 lat. Wydała 6 albumów, 20 singli i nagrała 13 teledysków, z których najnowszy, czyli „Kot bez ogona” ukazał się zaledwie 2 tygodnie temu i ma już ok. 200 000 odsłon. Słowa napisała Kasia Stankiewicz, a muzykę skomponował Robert Janson. Utwór ma wszelkie cechy kolejnego hitu z serii, jaką znamy, gdy Kasia i Robert realizują wspólne przedsięwzięcie. W tekście i linii melodycznej jest mnóstwo pozytywnych impulsów, a filmik będący tłem piosenki, dzięki minimalistycznej narracji obrazu, pozwala cieszyć się autentyzmem emocji, jakie niesie piosenka.

W samo południe” w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.