Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę, ale na wietrze pięknie tak faluje mak. Wychodzisz z siebie, stajesz obok. Od Ciebie płynie potok bardzo rwących słów. Ciekawi mnie, co jeszcze kryjesz. Podchodzę coraz, coraz bliżej, ale to inwazją lekkich spięć skutkuje, a mi tak bardzo na to szkoda tego dnia. A kiedy w oczy Twoje patrzę, widzę blask. Tak dzielnie kroczy noc za nocą w naszych snach. Niebieskie oczy masz jak sweter mój sprzed lat. Tak dzielnie kroczy noc za nocą w naszych snach. Żeby uniknąć niezręczności najlepiej chodź wtulić złości – to jest plan. Ja gwarantuję widowisko, z paletą barw szeroką. Z tego już mnie znasz. Im dalej, nie jest lepiej wcale. Znowu skorzystam z nieuwagi, zrobię tak: odwrócę kota bez ogona a ty zapomnisz szybko. Na to szkoda dnia. A kiedy w oczy  Twoje patrzę, widzę blask. Tak dzielnie kroczy noc za nocą w naszych snach. Niebieskie oczy masz jak sweter mój sprzed lat. Tak dzielnie kroczy noc za nocą w naszych snach.

Pop-rock, rock alternatywny i electro – to muzyczne, a raczej wokalne klimaty, jakich trzyma się Kasia Stankiewicz. Zadebiutowała mając 18 lat i występuje solo czy też razem z Varius Manx już 13 lat. Wydała 6 albumów, 20 singli i nagrała 13 teledysków, z których najnowszy, czyli „Kot bez ogona” ukazał się zaledwie 2 tygodnie temu i ma już ok. 200 000 odsłon. Słowa napisała Kasia Stankiewicz, a muzykę skomponował Robert Janson. Utwór ma wszelkie cechy kolejnego hitu z serii, jaką znamy, gdy Kasia i Robert realizują wspólne przedsięwzięcie. W tekście i linii melodycznej jest mnóstwo pozytywnych impulsów, a filmik będący tłem piosenki, dzięki minimalistycznej narracji obrazu, pozwala cieszyć się autentyzmem emocji, jakie niesie piosenka.

W samo południe” w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.