Zarząd Powiatu Ząbkowickiego ponownie zaprasza do udziału w konkursie „Aktywne Sołectwo 2018”, w którym po raz kolejny są do wygrania nagrody o wartości 6500 zł! W konkursie może wziąć udział każde spośród ponad 100 sołectw Powiatu Ząbkowickiego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 sierpnia 2018 r.

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w konkursie AKTYWNE SOŁECTWO. Tak, jak w latach ubiegłych Zarząd Powiatu Ząbkowickiego ogłasza konkurs, którego celem jest prezentacja dobrych praktyk, promocja sołectw, inspirowanie i pobudzanie aktywności mieszkańców wsi, aby poprawić warunki życia mieszkańców na terenach wiejskich. Konkurs dotyczy działań, które zrealizowaliście lub planujecie zrealizować w terminie od 1 sierpnia 2017 r. do 1 sierpnia 2018 r. – zachęca Starosta Ząbkowicki Roman Fester.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, kartą opisu działań oraz formularzem uczestnictwa. Szczegóły oraz pliki do pobrania na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich – http://www.zabkowice-powiat.pl/powiat/1220-rusza-konkurs-powiatowy-aktywne-solectwo-2018