Ciągle chodzę, w te same miejsca, bo gdzie indziej miałbym być? Ja nie szukam, ja wszystko mam! Teraz trzymam to w rękach, bo nie chcę wypuścić już nic. Nie chcę przygód, ja Ciebie mam, Ciebie mam! Największą przygodę jaką zesłał mi Pan – Alleluja, Amen, Heja! Ja się nie nudzę, ja się Tobą nie nudzę! Codziennie od nowa Cię kocham, no kocham. Więc chodź, weź no chodź! Nie chcę wolności, chcę miłości, miłości. Wolności ja nie chcę, miłości tak dużo mi daj, weź no daj! Nie chcę w spokoju, chcę we dwoje, chcę się wściekać o bzdury. Ja wszystko to wszystko chcę mieć! Nie chcę żyć polityką. Kiedy tłumy na mieście, ja córkom zrobię jeść – warzywka jedz. Nic nie muszę. Ja wszystko mam, wszystko mam I Ciebie i małe i więcej nie muszę już nic! Weź nie pytaj. Weź się przytul. Weź tu ze mną, weź tu bądź. Weź nie młodniej, weź się starzej, razem ze mną. Idź krok w krok. Weź nie pytaj. Weź się przytul. Weź tu ze mną, weź tu bądź. Weź nie młodniej, weź się starzej. Razem ze mną idź krok w krok. Kiedy stuknie mi 50 lat… Wkoło fury i bzdury. Dziewczyny młode do mnie: „Ech” i „Ach”! Ty wołaj mnie, zawołaj mnie, zawołaj mnie! Weź nie świruj. Weź się przytul. Weź tu przy mnie, weź tu trwaj. Weź nie młodniej, weź się starzej. Razem ze mną zawsze bądź! No weź! No weź! No weź! No weź! Weź się przytul! Weź się przytul! Weź się przytul!

Dosłownie wczoraj ukazał się klip z zupełnie nową piosenką Pawła Domagały. Dokładnie dwa lata temu prezentowaliśmy inny jego utwór „Jestem tego wart”. Wokalista, instrumentalista, poeta, kompozytor i aktor trzyma się klimatów muzycznych, choć widać, iż poszukuje nowych modeli, z jakimi chce dotrzeć z niezmiennie optymistycznym, aczkolwiek nie pozbawionym sentymentalnego pierwiastka, przesłaniem o wartości, jaką jest miłość i rodzina. W podobnym zresztą klimacie śpiewał ponad pół roku temu utwór pod znamiennym tytułem „25 grudnia”, który także prezentowaliśmy w naszym muzycznym cyklu. Piosenką „Weź nie pytaj” Paweł Domagała sygnalizuje płytę, jaka ma się ukazać jesienią 2018 r. „To moja najbardziej radosna piosenka. Chciałem tą radością podzielić się z innymi. Inspiracją była myśl, że jestem szczęśliwym człowiekiem, i tak naprawdę wszystko, co istotne jest bardzo proste i dostępne dla każdego. Było to dla mnie, być może banalne, ale wielkie odkrycie. Parafrazując C.S Lewisa, „Weź nie pytaj” powstała z mojego osobistego „zaskoczenia Radością” – mówi Paweł Domagała.

W samo południe” w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.