Moje serce już szaleje. „Orły Nawałki” idą w bój. Polski kibic ma nadzieję na mundialowych wrażeń full. Doping przed telewizorem. W strefach kibica istny szał. „Jedenastko” strzelaj gole i wielką radość dla nas daj! Marzy nam się gra o finał. Rywale marzą o tym też. Cała Polska kciuki trzyma. Piłka nas łączy – dobrze wiesz! Przez emocje, emocje, emocje – oszalałem! Nasza reprezentacja strzeliła kolejny gol. A my z ręką na sercu śpiewamy hymn biało-czerwonych Wszyscy Polacy ze swej drużyny tak dumni są.

Zenek Martyniuk, którego przeboje – także prezentowane w naszym portalu – podrywają do śpiewu i tańca nawet największych sceptyków klimatów disco-polo, tym razem dodaje otuchy nam – kibicom polskiej drużyny grającej na Mundialu 2018. Po gorzkiej porażce sprzed kilku dni, dzisiaj znów trzymamy kciuki i mocno czekamy na wspaniałą grę naszych piłkarzy. Dzisiaj wieczorem będziemy szaleć przez sportowe emocje.

W samo południe” w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.