„Niewidzialna dłoń ochroni mnie  od złego w czarny dzień. Niewidzialna dłoń  osłoni mnie – to jedno zawsze wiem…” – słowa bardzo trafnie oddają wartość i znaczenie rodziny. A właśnie rodzina była w centrum wczorajszego muzycznego wieczoru w Ząbkowicach Śląskich.

Szkoła Muzyczna CASIO, prowadzona przez Agnieszkę i Michała Bartkiewiczów, zaprezentowała nam niemal godzinny program pod znamiennym tytułem nawiązującym do słynnej piosenki „All you need is love” z repertuaru zespołu „The Beatles”. Całe wydarzenie transmitowaliśmy w naszym serwisie #dzieje_się_teraz

Koncert dla rodzin 08/06/2018

"Lov…., lov…, lov…". – koncert Szkoła Muzyczna Casio Ząbkowice śląskie dedykowany rodzinom #dzieje_się_teraz #to_co_widzimy_na_żywo – relacja wkrótce w naszym portalu.

Opublikowany przez Zabkowice4YOU.PL Piątek, 8 czerwca 2018

Każda z piosenek czy też słowa wiążące dotykały wartości miłości rodzinnej w każdym z jej wymiarów. Bogactwo relacji pomiędzy rodzicami a dziećmi oraz moc spajająca najbliższych sobie ludzi stanowiło osnowę kolejnych występów. Śpiewane wspólnie lub solo piosenki niewątpliwie trafiały w samo sedno prawdy o rodzinie, jako najważniejszej z wartości, jakimi kierujemy się w życiu. Niezależnie od tego czy utwór był śpiewany przez dziecko czy nastoletnią wokalistkę / nastoletniego wokalistę – przebijał się przez słowa i tembr głosów niewypowiedziany ładunek uczuć jakie wiążemy z rodziną. Były też treści pobudzające do troski o trwałość rodziny i jej przyszłość. Inicjatywa Agnieszki i Michała Bartkiewiczów z pewnością wpisuje się w najlepsze przejawy dobra w naszej społeczności lokalnej, w której tak bardzo potrzeba afirmacji rodziny.

W zapowiadanym przez nasz portal koncercie dedykowanym rodzinom, na scenie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury wystąpili: Wiktoria Bartkiewicz, Stanisław Szkaradek, Aleksandra Drobnicka, Martyna Czarnecka, Julia Matura, Adam Bartkiewicz, Paulina Sokołowska, Lena Szymańska, Julia Tomczak, Patrycja Radwańska, Wiktoria Radwańska, Barbara Gruszczyńska, Adam Barylak, Barbara Barylak, Jan Kurek, Maja Kurek, Hanna Pleśniarska, Amelia Szkolny, Julia Opyc, Nikola Babło, Lena Podhalicz, Zuzanna Stępień, Oliwia Jagiełło, Amelia Karpiak, Zofia Leth, Aleksandra Olejnik-Rydz, Weronika Kowalicka, Weronika Wadas, Magdalena Natanek, Adrianna Cabaj, Weronika Świętochowska, Nikola Ratajczak, Urszula Skrakowska, Aleksandra Zalas, Hubert Mączka, Małgorzata Borek, Zuzanna Kustra, Filip Skowron, Monika Wioletta Leja, Karolina Karpiak, Aleksandra Mliczek, Weronika Wójcik, Liliana Szczęszek, Łucja Machnik, Martyna Ostaszewska, Emilia Liczner. Z pewnością przybyła całymi rodzinami ząbkowicka publiczność, która nagradzała każdy występ rzęsistymi brawami – podobnie jak w latach poprzednich – wyszła po wczorajszym koncercie pełna dobrych i pięknych wrażeń. Być może spotkań z tak pozytywnym przesłaniem potrzeba nam więcej w Ząbkowicach Śląskich? Tak jak mówi o tym cytowana na początku piosenka „The Beatles”: „Potrzeba tylko miłości. Miłość to wszystko, czego potrzeba”.