Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza na giełdy pracy organizowane w pierwszej połowie lipca 2018 r.

  • 4 lipca 2018 r. giełda pracy organizowana na stanowisko: pomoc kuchenna.

Ilość miejsc – 1, miejsce wykonywania pracy – Bardo.

Wymagania stawiane kandydatom: bez wymagań

Pracodawca oferuje:

  • pierwszą umowę o pracę na okres próbny,
  • wynagrodzenie miesięczne brutto w wysokości 2100 zł,
  • pracę w systemie dwuzmianowym w godz. 6:30 – 14:30, 11:30 – 19:30,
  • 4 lipca 2018 r. giełda pracy organizowana na stanowisko: pracownik rejestracji.

Ilość miejsc – 1, miejsce wykonywania pracy – Złoty Stokzatrudnienie w ramach prac interwencyjnych.

Zakres obowiązków: rejestracja pacjentów udzielanie informacji.

  • umowę o pracę na czas określony (9 miesięcy),
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

Wymagania stawiane kandydatom: wykształcenie średnie medyczne.

  • 5 lipca 2018 r. giełda pracy organizowana na stanowisko: sprzedawca.

Ilość miejsc – 1, miejsce wykonywania pracy – Olbrachcice Wielkie – umowa w ramach refundacji części wynagrodzenia zatrudnionego skierowanego  bezrobotnego do 30. roku życia na zasadach określonych w art. 150f ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Wymagania stawiane kandydatom: wykształcenie zawodowe.

  • umowę o pracę na okres określony,
  • pracę w systemie zmianowym w godz. 7:00 – 15:00, 13:00 – 21:00.

  • 9 lipca 2018 r. giełda pracy organizowana na stanowiska: sprzedawca kasjer.

Ilość miejsc – 8, miejsce wykonywania pracy – Ząbkowice Śląskie.

Wymagania stawiane kandydatom: obsługa kasy fiskalnej, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

  • umowę o pracę na czas określony (7 miesięcy),
  • pracę w systemie 2-zmianowym.

  • 11 lipca 2018 r. giełda pracy organizowana na stanowisko: mechanik samochodów ciężarowych.

Ilość miejsc – 1, miejsce wykonywania pracy – Braszowice – umowa w ramach refundacji części wynagrodzenia zatrudnionego skierowanego  bezrobotnego do 30-go roku życia na zasadach określonych w art. 150f ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Wymagania stawiane kandydatom: wykształcenie min. gimnazjalne, prawo jazdy kat. B, wiek do 30 roku życia.

  • pracę w godz. 7:00 – 15:00 lub 8:00 – 16:00.

Osoby zainteresowane udziałem w wybranej giełdzie pracy

proszone są o kontakt  z doradcą klienta w celu odebrania skierowania.