Poczuj ze mną, choć przez chwilę, dotyk nieba, jedność ciał. Smutek wszędzie, gdy cię nie ma, wszystko traci swój głęboki sens. Uczucie ogarnia nas, zatraca się cały świat. Uczucie ogarnia nas, zatraca się cały świat. Miłość otacza nas. Miłość przenika nas. Miłość otacza nas Miłość przenika nas. Poczuj ze mną taką siłę: odbiera oddech, zmienia plan. Zachłanność moja cię tu trzyma – ogromna fala, biały szkwał. Uczucie ogarnia nas, zatraca się cały świat. Uczucie ogarnia nas, zatraca się cały świat. Miłość otacza nas. Miłość przenika nas. Miłość otacza nas Miłość przenika nas. Nie ma nas. Zatracam się kolejny raz.

Kasia Moś ukończyła najpierw klasę wiolonczeli i fortepianu w szkole muzycznej im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, potem klasę wokalu na wydziale jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Pierwszy solowy utwór nagrała w 2002 r. W latach 2008 – 2009 wcielała się w postać Judasza w spektaklu Pasja wg św. Marka Pawła Mykietyna, wystawianym m.in. na Wratislavia Cantans, Festiwalu Muzyki Polskiej w Krakowie oraz na Warszawskiej Jesieni.W 2011 r. Kasia Moś wyjechała na wakacje do Las Vegas, gdzie na występach karaoke poznała założycielkę zespołu „The Pussycat Dolls” Robin Antin. Znajomość zaowocowała kilkoma utworami demo i koncertami, między innymi w klubie Johnny’ego Deppa Viper Room. Moś współpracowała w Stanach Zjednoczonych z Carmen Electrą, Kelly Osbourne, Evą Longorią i innymi gwiazdami Ameryki. Pod koniec 2015 r. wydała debiutancki studyjny album „Inspination”. Dzięki świetnej piosence „Flashlight” Kasi podczas koncertu finałowego 62. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2017 r., zajęła szóste miejsce. Kasia Moś jest weganką, angażuje się w akcje prozwierzęce, wspiera m.in. adopcję zwierząt ze schronisk, a także promuje ochronę środowiska, od 2017 r. jest ambasadorką kampanii „Zerwijmy łańcuchy!”. – Pragnę być autorką większości tekstów, ten napisałam wspólnie z bratem. Myślę, że ze słowami tego utworu każdy z nas będzie mógł się utożsamić – mówi o piosence „Zatracam się”. To utwór nostalgiczny, którego aurę wzmacnia bardzo zmysłowy wideoklip. Możemy tam zobaczyć jak piosenkarka przechadza się po lesie, czy pływa pod wodą w sukni lub eksponuje swoje ciało. W piosence poza Kasią śpiewa także Mateusz Moś, brat wokalistki, który jest również kompozytorem i producentem singla.

W samo południe”  – w niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.