Na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich w miniony piątek odbył się ostatni już turniej organizowany przez Podokręg Piłki Nożnej Kłodzko. Podopieczni trenera Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie – Łukasza Lisieckiego po raz czwarty z rzędu zwyciężyli i skończyli cały turniej z kompletem zwycięstw. Był to czwarty zwycięski turniej z rzędu, dzięki któremu młodzi adepci futbolu dostali się do finałowych rozgrywek.

„Z turnieju na turniej moi zawodnicy grali zdecydowanie lepiej, co pokazali w ostatnich zawodach grając naprawdę ładne spotkania. Cel na całe rozgrywki był taki, aby sprawdzić jak największą ilość zawodników z grupy zaawansowanej na różnych pozycjach, oraz dać szansę na pokazanie się tym zawodnikom, którzy wchodzą dopiero do drużyny lub grają mniej.” – powiedział  trener, Łukasz Lisiecki.

  • Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:1 ATS Wojbórz

Bramki:Bartosz Nocoń x2, Mateusz Nocoń, Kacper Piasecki

  • Orzeł Ząbkowice Śląskie 6:0 Unia Bardo

Bramki: Krzysztof Młyńczak, Alan Madej, Michał Kluba, Patryk Tomaszewski, Bartosz Nocoń, Mateusz Nocoń

  • Orzeł Ząbkowice Śląskie 5:0 Orzeł Mąkolno

Bramki: Patryk Tomaszewski x2, Bartosz Nocoń x2, Aleksander Ptasiński

SKŁAD Akademii Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie: Aleksander Ptasiński, Patryk Tomaszewski, Krzysztof Młyńczak, Wojciech Leśniak, Antoni Gnusowski, Mateusz Wójcik, Michał Kluba, Bartosz Nocoń, Mateusz Nocoń, Kacper Piasecki, Marek Nowakowski, Filip Kwartnik, Alan Madej, Zuzanna Cisak.