Gimnazjum Zespołu Szkół Samorządowych w Ciepłowodach zostało zaproszone w dniu 13 kwietnia 2018 r. do udziału w konferencji zdrowotnej jako jedna z trzech posiadających wojewódzki i krajowy certyfikat „Szkół Promujących Zdrowie”.

Konferencja odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Ząbkowicach Śląskich. Naszą szkołę reprezentowali: dyrektor Beata Lupa, koordynator ds. promocji zdrowia i bezpieczeństwa Ewa Bębenek oraz uczennice klasy III a gimnazjum: Aleksandra Opyc, Agnieszka Kwiatkowska, Natalia Grzegorzek, Anna Zarówna, Jagoda Janiszewska.

Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem władz powiatu ząbkowickiego oraz zaproszonych gości. Szkoły prezentowały wiedzę o różnorodnej tematyce. Nasze uczennice w prezentacji multimedialnej omówiły zagadnienia dotyczące zdrowia psychicznego. Uroczystość była bardzo bogata w wiedzę na temat zdrowego odżywiania oraz wpływu szczepień na zdrowie małego dziecka. Dostarczyła nam niespotykanych wrażeń, przemyśleń i wymiany doświadczeń.

opr. E. Bębenek

1 KOMENTARZ

Comments are closed.