Już po raz IX w Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich odbyła się Gala Sportów Walki KFN.

Po raz kolejny organizatorem gali było stowarzyszenie Wataha Fight z Ząbkowic Śląskich. Gala rozpoczęła się od pokazów karate w wykonaniu dzieci, następnie odbyły się walki amatorskie oraz mecz Polska-Anglia. Elementem kulminacyjnym gali była rywalizacja zawodowców oraz walki o pasy mistrzowskie WKA.

Walki PRO-AM (AMATOR)

K1: Dariusz Łacina (Centrum Sportów Walki Honada Legnica) – Kamil Lis (Akademia Sztuk Walki Wataha Ząbkowice Śląskie)

Zwycięzca: Dariusz Łacina

K1: Małgorzata Tkocz (Klub Guardians Team Czerwionka Leszczyna) – Aleksandra Szabat (Akademia Sztuk Walki Wataha Ząbkowice Śląskie)

Zwycięzca: Małgorzata Tkocz

K1: Paweł Tekliński (Klub Semiramida Pułtusk) – Maciej Mach (Akademia Sztuk Walki Wataha Ząbkowice Śląskie)

Zwycięzca: Paweł Tekliński

Boks: Rafał Zalewski (Klub Semiramida Pułtusk) – Kacper Żurawski (Akademia Sztuk Walki Wataha Ząbkowice Śląskie)

Zwycięzca: Rafał Zalewski

K1: Damian Rymarkiewicz (Musashi Team Żnin) – Maciej Cisak (Akademia Sztuk Walki Wataha Ząbkowice Śląskie)

Zwycięzca: Maciej Cisak

K1: Tomasz Szmyt (Musashi Team Żnin) – Łukasz Słodyczka (Akademia Sztuk Walki Wataha Ząbkowice Śląskie)

Zwycięzca: Łukasz Słodyczka

Walki PRO: Polska – Anglia

  1. Mik Bacon (WKA Anglia) – Piotr Tasarski

Remis

  1. Darryl Jones (WKA Anglia) – Krystian Bernatowicz

Zwycięzca: Krystian Bernatowicz

  1. Michael Dennet (WKA Anglia) – Tomasz Kowalczyk (WKA Polska)

Zwycięzca: Tomasz Kowalczyk

Grupa PRO: WKA i Super Fight

K1: Tomasz Szyiński (Klub Guardians Team Czerwionka Leszczyna) – Bartłomiej Bielas (Akademia Sztuk Walki Wataha Ząbkowice Śląskie)

Zwycięzca: Tomasz Szyińki

K1: Dominika Chrabiniak (Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski) – Martyna Ciaskowska (Akademia Sztuk Walki Wataha Ząbkowice Śląskie)

Zwycięzca: Martyna Ciaskowska

K1: Jarosław Lech (Klub Sportów Walki Ofensywa Myszków) – Przemysław Walków (Akademia Sztuk Walki Wataha Ząbkowice Śląskie)

Zwycięzca: Przemysław Walków