1 Maja w Srebrnej Górze, która tego dnia zamienia się w Zjednoczoną Rewolucyjną Republikę Srebrnogórską, jak co roku obchodzony będzie na wesoło i z pompą.

W programie pochód 1 majowy, zabawy dla dzieci, występy szczudlarzy, teatr ognia, mażoretki, rockowy koncert orkiestry dętej, dla uczestników pochodu pamiątkowa legitymacja Zjednoczonej Rewolucyjnej Republiki Srebrnogórskiej i wiele wiele innych atrakcji. Na scenie wystąpi m.in. Wanda i Banda z hitem „Hi Fi Superstar” czy Mike i Epicentrum, który występował w programie Must Be The Music. Nie zbraknie też lokalnych artystów jak Wesołe Nutki z Mąkolna, Borowianki z Przedborowej czy teatr Prawdziwy z Bielawy, który zaprezentuje program przepełniony ogniem, dalsza część imprezy to DISCO w klimacie The Strongest Easten Sprint.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego śledzenia Majówki na profilu Facebook (Srebrnogórski 1 Maj / https://www.facebook.com/srebrnogorski1maj), gdzie sukcesywnie zamieszczane są wszystkie aktualności dotyczące imprezy. Serdecznie zapraszamy do radosnej wspólnej podróży w czas PRL.