Łapiesz spadającą gwiazdę. Mówisz mi, żebym pomyślała życzenie. Twój świat jest wszystkim, co znam, ale, jeśli samolot leci szybko, proszę, zamocuj swoją maskę, zanim założysz moją. I teraz pada deszcz. Prawda zawiera ziarenko goryczy. Inny głos woła. Gdzie odeszłaś, słodka niewinności? Gdzie odeszłaś, słodka niewinności? Teraz pytasz mnie, co powiedzieć. Zwykłeś postępować w ten sposób. To był jedyny sposób, jaki znałam, ale kiedy sytuacja zaczyna się obracać, nauczyciel zaczyna się uczyć, dziecko zaczyna rosnąć. I teraz pada deszcz. Prawda zawiera ziarenko goryczy. Inny głos woła. Gdzie odeszłaś, słodka niewinności? Gdzie odeszłaś, słodka niewinności? Gdzie odeszłaś, słodka niewinności? Zastanawiam się…

Garrick i Griffin spotkali się będąc w szóstej klasie, gdy rodzina Austina przeprowadziła się z Toronto do Hamilton, rodzinnego miasta Griffin Bronwyn. Zaprzyjaźniliśmy się, a w ósmej klasie zapytałem ją, czy nie zostanie moją dziewczyną – wspomina Garrick. Pochodził z domu, gdzie słuchało się wszystkiego, od ulubionego synthpopu z lat osiemdziesiątych jego mamy, do Level 42 i muzyki reggae lubianej przez ojca. Rodzina Griffin była z kolei bardzo religijna, więc w jej domu słuchało się dużo muzyki religijnej, a także klasycznych piosenek Jamesa Taylora i The Beatles. Zespół „Electric Youth” oficjalnie powstał w 2009 r. W 2011 roku ich piosenka „A Real Hero” stała się częścią ścieżki dźwiękowej filmu pt. „Drive”. Utwór był inspirowany spektakularnym awaryjnym lądowaniem samolotu pasażerskiego ze 150 osobami na pokładzie na rzece Hudson w obrębie Nowego Jorku. Piosenkę nominowano do nagrody MTV Movie 2012 w kategorii „Najlepsza muzyka” i znalazła się w zestawieniu 20 najlepszych amerykańskich piosenek z 2011 r. „Myśl o odtwarzaniu przeszłości za pomocą muzyki nie jest dla nas interesująca, to prawdopodobnie było największym błędem w naszej muzyce i tym, co do tej pory dotyczy. Rzeczywistość jest taka, że ​​jesteśmy bardziej zainteresowani tworzeniem rzeczy na przyszłość niż rzeczy z przeszłości, jesteśmy nostalgicznymi ludźmi, nie w tym sensie, że tęsknimy za innym czasem, ponieważ kochamy teraźniejszość, ale jak nie można przypomnieć sobie przeszłości, kiedy każdego dnia widzimy osobę, którą mieliśmy w sobie od 6 klasy? – mówią o swoim związku. „Niewinność” to kompozycja sprzed czterech lat, ale jej brzmienie i stylistyka obrazu mają w sobie ten rodzaj barw i faktur, które nadają klipowi wartość dobrego nośnika przesłania zawartego w słowach.

W samo południe”  – w niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.