Po raz pierwszy w Polsce! Subtelna i żywiołowa, liryczna i zadziorna, hipnotyzująca! Noam Vazana to fascynujący wokal oddychający nowym życiem, łączący bliskowschodnie i północno-afrykańskie mieszanki i własne przebojowe kompozycje.

W unikalny sposób łączy śpiew z graniem na fortepianie i puzonie. Jej album „Love Migration”, znalazł się na szczycie 20 najlepiej sprzedających się albumów iTunes w roku 2015, a „Nani” zdobył prestiżową nagrodę sefardyjską w 2017 roku. Jej śmiałe wybory muzyczne, zawierają fortepian i puzon jednocześnie. Podczas jej koncertów na żywo, ponadczasowe kompozycje i obecność na scenie przenosi publiczność na wyższy poziom. Często porównuje się ją do charyzmatycznych głosów, takich jak Nina Simone czy Mercedes Sosa. Występowała na najbardziej prestiżowych festiwalach jazzowych świata m.in. Jazzahead, North Sea Jazz Festival, Roccella Jazz, Tanjazz, Caux Intl. Peace Conference.

Recital Noam Vazana odbędzie się w czwartek 8 marca 2018 r. o godz. 18:30 w restauracji „Dolnośląska” w Ząbkowicach Śląskich.