Jeżeli jesteś fanem biegów przeszkodowych i myślisz, że przeżyłeś już wszystko mamy dla Ciebie miłą niespodziankę ! 24 lutego br. będziesz miał okazję zmierzyć się z I Edycją Biegu RUN4GOLD!

Zastanawiasz się czym ten bieg będzie się różnił od wszystkich innych ? Będzie to pierwszy i jedyny bieg w Polsce podczas którego zmierzysz się nie tylko z trudami przygotowanymi przez Matkę Naturę ale także przebiegający podziemnym chodnikiem kopalni Złota 100 metrów pod ziemią. To jeszcze nie wszystko. Przeszkody które napotkasz przebiegać będą XVI wiecznymi kopalnianymi chodnikami oraz niedostępnym dla turystów szybem wentylacyjnym.

Impreza jest pierwszym tego typu biegiem na terenie powiatu ząbkowickiego i odbędzie się przy wsparciu finansowym gminy Złoty Stok oraz patronatem burmistrz Grażyny Orczyk. Jest to bieg przeszkodowy liczący ponad 8 km i ponad 50 przeszkód. Trudna trasa, ciężkie warunki atmosferyczne to prawdziwe wyzwanie dla każdego biegacza. Dodatkowo o 13.00 odbędzie się bieg dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych. Run4Gold Kids to krótkie trasy dla dzieciaków (również z przeszkodami). Dzieci otrzymają ciekawe pakiety z pluszakiem oraz frytki i ciepłą herbatkę. Mieszkańcy mają zapewniony bezpłatny udział w biegu. Dodatkowo stworzona została kategoria: Najlepszy Złotostoczanin i Najlepsza Złotostoczanka. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.run4gold.pl