Tradycyjne już spotkanie noworoczne burmistrza z przedstawicielami instytucji publicznych, szkół, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców odbyło się w czwartek ubiegłego tygodnia w Ząbkowickim Ośrodku Kultury.

Wszystkim zebranym życzenia złożyli ze sceny burmistrz Marcin Orzeszek i przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Dominik. Burmistrz podziękował za udaną współpracę w minionym roku, podkreślając, że dzięki tej współpracy Gmina Ząbkowice Śląskie jest silniejsza i zmierza w dobrym kierunku. Burmistrz zaznaczył, że „jest to możliwe dlatego, że potrafimy ze sobą rozmawiać, a przede wszystkim wszyscy kochamy Gminę Ząbkowice Śląskie.”

Program spotkania uświetniła orkiestra kameralna „Ricordanza” z Wrocławia, założona i prowadzona przez Wiktora Kuzniecowa, której towarzyszyła sopranistka Hanna Błachuta. Koncert poprowadził znany satyryk Jerzy Skoczylas.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułList z 2032 roku
Następny artykuł10 TOP sport 2017
Zabkowice4YOU.PL to mobilny portal, na którym znajdziesz praktyczne informacje dotyczące tego, co dzieje się na terenie Powiatu Ząbkowickiego. Podajemy to, co ważne w życiu publicznym i gospodarczym, istotne w sferze aktywności społecznej, interesujące w dziedzinie kultury i sportu.