W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich ząbkowiczan na koncert do jednego z najmniej dostępnych na co dzień kościołów w naszej gminie. W małej kaplicy na starym cmentarzu przy ul. 1 Maja odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu pomoc jednemu z nas.

Ksiądz Antoni Kłonicki od wielu lat jest proboszczem parafii kościoła polskokatolickiego pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ząbkowicach Śląskich. Od pewnego czasu walczy z chorobą nowotworową. Cierpi też na poważne schorzenie serca oraz nerek. Ksiądz Antoni wymaga regularnych dializ i specjalistycznego leczenia. Ząbkowicka parafia liczy niewielu wiernych, a skromne dochody nie wystarczają nawet na bieżące utrzymanie.

Zapraszamy wszystkich na koncert charytatywny, który odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2018 r. o godz. 16:00 w kościółku pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przy ul. 1 Maja (w obrębie „starego cmentarza”). Podczas koncertu będzie można wesprzeć akcję. Pomóżmy księdzu Antoniemu pokonać chorobę, pokażmy, że jesteśmy solidarni w Ząbkowicach Śląskich.

Organizatorzy