Znalazłem miłość dla mnie. Kochanie zatrać się w tym i podążaj za mną…  Znalazłem dziewczynę piękną i słodką. Nigdy nie wiedziałem, że to ty na mnie czekałaś…Bo byliśmy tylko dziećmi, kiedy zakochaliśmy się w sobie, nie wiedzieliśmy czym jest miłość. Nie poddam się tym razem. Ale, kochanie, po prostu całuj mnie powoli. Twoje serce jest dla mnie wszystkim, a w Twoich oczach widzę, że chcesz mnie zatrzymać. Kochanie, tańczę w ciemności, z Tobą pomiędzy moimi ramionami, boso na trawie, słuchając naszej ulubionej piosenki. Powiedziałaś, że źle wyglądasz, a ja zaprzeczyłem pod nosem… Ale usłyszałaś, że wyglądasz perfekcyjnie tej nocy. Znalazłem kobietę, silniejszą niż ktokolwiek kogo znam. Ona dzieli ze mną marzenia, mam nadzieję, że pewnego dnia będę dzielić z nią dom. Znalazłem miłość, która nie będzie tylko opiekować się moimi sekretami, ale też miłością i naszymi dziećmi. Wciąż jesteśmy dziećmi, ale tak bardzo się kochamy, walcząc ze wszystkimi przeciwnościami. Wiem, że tym razem będzie dobrze. Kochanie, tylko złap mnie za dłoń, bądź moją kobietą, a ja będę Twoim mężczyzną. Widzę moją przyszłość w Twoich oczach. Kochanie, tańczę w ciemności, trzymając cię w ramionach, boso na trawie, słuchając naszej ulubionej piosenki. Kiedy zobaczyłem Cię w tej sukience, wyglądałaś przepięknie. Nie zasługuję na to, kochanie wyglądasz dziś perfekcyjnie. Skarbie, tańczę w ciemnościach, z Tobą pomiędzy moimi ramionami, boso na trawie, słuchając naszej ulubionej piosenki. Wierzę w to, co widzę. Teraz wiem, że spotkałem anioła w ciele człowieka. Ona wygląda idealnie. Nie zasługuję na to. Dzisiejszego wieczoru wyglądasz perfekcyjnie.

Jest synem wykładowcy sztuk pięknych oraz projektantki biżuterii, jego brat komponuje muzykę klasyczną, dziadkowie ze strony ojca są Irlandczykami – dziadek był protestantem, a babcia katoliczką. Edward Christopher Sheeran, na scenie Ed Sheeran, mając zaledwie cztery lata zaczął śpiewać w lokalnym chórze kościelnym. W młodym wieku nauczył się grać na gitarze. Swoje pierwsze teksty piosenek zaczął pisać w trakcie nauki w Liceum im. Thomasa Millsa w Framlingham. W 2011 r. wydał swój pierwszy singel – „The A Team”, który zadebiutował na trzecim miejscu brytyjskiej listy przebojów. Na fali sukcesów singli „The A Team” i „Lego House” jego debiutancki album, zatytułowany +, uzyskał status czterokrotnej platynowej płyty, rozchodząc się w ponad 1,2 miliona egzemplarzy. W 2012 r. Ed zdobył dwie nagrody Brit Awards w kategoriach „Najlepszy artysta” oraz „Najlepszy przełomowy wykonawca”.  W 2013 r. Sheeran wykonał piosenkę „I See Fire”, która została napisana i nagrana w celu promocji filmu Hobbit: Pustkowie Smauga. W 2015 r. zdobył nominację do Nagród Brytyjskiego Rynku Fonograficznego w czterech kategoriach: Teledysk roku brytyjskiego wykonawcy i Brytyjski singiel roku. 13 grudnia 2015 r. na Facebooku ogłosił przerwę od mediów społecznościowych i przestał używać telefonu komórkowego. Zapowiedział przy okazji pracę nad trzecim albumem studyjnym. W tym czasie też bardzo intensywnie pracował nad wyjściem z nałogów. W 2016 roku piosenkarz zdobył dwie nagrody Grammy: w kategorii „Piosenka roku” oraz „Najlepszy popowy występ solowy”. 15 września tego samego roku do kin trafił film Bridget Jones 3, w którym Sheeran występuje epizodycznie, grając samego siebie. Klip z piosenką „Perfect”, opublikowany niespełna miesiąc temu ma już prawie 190 mln wyświetleń i uroczo wprowadza widzów i słuchaczy w nastrój przedświątecznych przygotowań.

W samo południe”  – w niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.