W sobotę 2 grudnia 2017 r. w sali gimnastycznej przy ul. Wojska Polskiego odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu w Ziębicach.

Tym razem do rywalizacji sportowej przystąpiło siedmiu zawodników. Pierwsze miejsce zdobył Michał Cierpisz, drugie Mateusz Salwa, trzecie Nikola Jurek. Kolejne miejsce zajęli: Klaudia Tymków, Karolina Grzegorczyk, Wiktoria Salwa i Adam Nastaga.

Był to ostatni w tym roku turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix 2017. Pierwsze miejsce w tegorocznych rozgrywkach zajęła Klaudia Tymków – 63 pkt., na drugim miejscu uplasował się Mateusz Salwa – 48 pkt., na trzecim Michał Cierpisz – 38 pkt. Kolejne miejsca zajęli: Adam Nastaga – 31 pkt., Łukasz Konior – 29 pkt., Kamil Jędryka – 20 pkt. Uroczyste podsumowanie Turniejów Tenisa Stołowego w ramach Grand Prix 2017 nastąpi na styczniowych rozgrywkach. Gminne Centrum Edukacji i Sportu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do włączenia się do naszej rywalizacji.