Cała moja złość sprowadza się do uczuć. Zrodziły się wszystkie nieporozumienia. Cały mój smutek zbyt trudny do zniesienia, wszystkie moje uczucia przenikają się. Cały mój zachwyt i sława, wszystkie moje tak niszczące porażki, wszystkie moje uczucia powoli umierają przez słowa, które wypowiedzieliśmy. Wszystkie róże słabną, gdy idę sama. Świat został zamrożony odkąd zrozumiałam, że odszedłeś. Wszystkie róże i ja. Nie mogę już dłużej oddychać. Wszystkie róże słabną, gdy idę sama. Świat został zamrożony. Sama…, sama… Chodź ze mną aż po horyzont. Chodź ze mną aż po horyzont. Wszystkie róże… Mamy prawo, by zbadać wszystkie róże, moje róże, moje róże… W ciemności tkwię w mych uczuciach. One powstrzymują krew w moich żyłach.

Można zauważyć ostatnio dość intrygującą tendencję polskiego rynku muzycznego. Muzykę tworzą nieskażone komercją umysły, osobowości mające pomysł i jasno nakreślone ramy, co do których chcą się sprawdzić jako artyści. Nina Karpińska ma zaledwie 18 lat, ale już porównywana jest do sław alternatywnego popu i elektroniki, takich jak Lykke Li, a nawet Björk. Znamy ją pod artystycznym pseudonimem Neena. Pomimo młodego wieku ma wiele danych, by zapisać się w historii sceny alternatywnego popu. Stawia przed słuchaczami nową estetykę dźwięku, łączącego pop z muzyką alternatywną i elektroniczną. W ciągu ostatnich dwóch lat odkrywała nowe brzmienia i pisała utwory, które zabierają słuchacza w nowy brzmieniowy wymiar. Sama pisze teksty i komponuje, a swojego producenta (mieszkającego w Wielkiej Brytanii) znalazła… w internecie. Miała 15 lat, gdy – jako wokalistka i kompozytorce – wystąpiła w Must Be The Music. Rok później miała miejsce premiera teledysku do utworu „Roses”. Ostatnie dwa lata spędziła w Anglii, głównie pracując nad nowym materiałem, w studiu i poza nim, gdzie mieszka i uczy się w szkole muzycznej. W kończącym się 2017 r. zagrała podczas Open’er Festival tuż przed występem zespół „Radiohead”.

W samo południe”  – w niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.