W minioną niedzielę (17 grudnia 2017 r.) odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora Gminnego Centrum Edukacji i Sportu w kategorii: 40+ i 60+.

Zawody otworzył Dyrektor Gminnego Centrum Edukacji i Sportu Pan Andrzej Regner. Do zawodów przystąpiło 15 zawodników: ośmiu w kategorii 40+ i siedmiu w kategorii 60+. Zawody były rozgrywane w dwóch grupach systemem ..każdy z każdym”. W pierwszym półfinale kat. 40+ spotkali się panowie Grzegorz Jaskulski i Zbigniew Sobków natomiast parą drugiego półfinału kat. 40+ byli panowie Cezary Pudus i Krzysztof Gąsior. Zawodnicy z dalszych miejsc rywalizowali ze sobą o miejsca od 5-8. W meczu finałowym kat. 40+ Pan Grzegorz Jaskulski po pięciosetowej walce pokonał Pana Cezarego Pudusa. W meczu o trzecie miejsce Pan Zbigniew Sobków pokonał Pana Krzysztofa Gąsiora.

W kategorii 60+ półfinały odbyły się pomiędzy: Panem Janem Hreczuchem a Panem Andrzejem Kamińskim i Panem Ryszardem Szewczukiem a Wacławem Marchalewiczem. Do finału ze swoich par awansowali: Pan Ryszard Szewczuk i Pan Andrzej Kamiński. W finale kategorii 60+ zwyciężył Pan Andrzej Kamiński. W meczu o trzecie miejsce kategorii 60+ Pan Jan Hreczuk pokonał Pana Wacława Marchalewicza. Podsumowania turnieju dokonał zastępca burmistrza Pan Tomasz Bafia wręczając najlepszej trójce w każdej z kategorii puchary.