W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Ziębicach 9 grudnia 2017 r. odbył się halowy turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu.

Do zawodów przystąpiło sześć zespołów. W grupie Orlików wystąpiły: Niepokonani, Orły i Szwagry. W grupie Młodzików rywalizowały ze sobą: Januszkowie, Żółci i Kolorowi. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Po przerwie rozegrano rundę rewanżową. W grupie Orlików zwyciężyli Niepokonani, na drugim miejscu uplasowali się Orły, na trzecim Szwagry. Wyróżniającymi się zawodnikami byli: Krystyna Flis i Nicolas Iżyk. W grupie Młodzików pierwsze miejsce zajęli Kolorowi, drugie Januszkowie, trzecie Żółci. W tej grupie wyróżnili się: Klaudia Łepska i Błażej Torba.

Zawody przebiegały w serdecznej, przyjacielskiej atmosferze. Miło nam, że zawodom przyglądała się liczna grupa rodziców. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali mikołajkowe paczki ufundowane przez Gminne Centrum Edukacji i Sportu. Szczególne podziękowania należą się Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Pani Magdalenie Pałasz za udostępnienie sali gimnastycznej. W zawodach wzięło udział 41 dziewcząt i chłopców z ziębickiej gminy.