Beze mnie nie potrafisz nic, bo nie wiesz, czego chcesz. Cierpliwa jak twój wierny widz, jestem potrzebna ci jak tlen. Dopiero kiedy stracisz mnie, może usłyszysz wtedy głos. On powie jak naprawdę jest, kiedy się traci coś. Gdzieś jest być może lepsze gdzieś. To jedno najwspanialsze z miejsc. Nie wiadomo jednak gdzie. Na pewno bez nas nie. Gdzieś jest być może lepszy świat. Bez problemów i bez wad. Nigdy go nie znajdziesz sam, a ze mną szanse masz. Bez ciebie nie potrafi nic. Nasz w sobie wielki dar. Potrafisz wytłumaczyć mi jak mam oswoić w sobie strach. Dopiero kiedy nie ma cię, to czuje że mi czegoś brak, Bo gorzej to nie znaczy źle. To tylko próbny czas. Gdzieś jest być może lepsze gdzieś. To jedno najwspanialsze z miejsc. Nie wiadomo jednak gdzie. Na pewno bez nas nie. Gdzieś jest być może lepszy świat. Bez problemów i bez wad. Nigdy go nie znajdziesz sam, a ze mną szanse masz.

Magda Steczkowska jest autorką tekstów i muzykiem sesyjnym z dorobkiem ponad 50 płyt. Jest też wokalistką popową, ale to nie znaczy, że jej piosenki są bez głębszego przesłania. W wielu wywiadach powtarza: „moje inspiracje muzyczne pochodzą z życia.” Od 2001 r. jest żoną Piotra Królika, z którym tego samego roku założyła zespół „Indigo”, i który gra w zespole „Brathanki”. Są rodzicami Zofii, Michaliny i Antoniny. Magda była jednym z pasażerów Boeinga 767 lecącego z Newark do Warszawy, który 1 listopada 2011 r. lądował na Okęciu awaryjnie bez wysuniętego podwozia. Utwór „Gdzieś bez nas”, wykonany w duecie z Jakubem Molędą nagrała na początku 2016 r.

W samo południe”  – w niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.