28 grudnia br. już po raz trzeci burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański powitał najmłodszych mieszkańców Gminy Bardo w progach Urzędu Miasta i Gminy w Bardzie.

2017 rok to pierwszy rok takich miłych spotkań w bardzkim magistracie. Raz na kwartał najmłodsi ze swoją najbliższą rodziną i opiekunami są witani przez Burmistrza Krzysztofa Żegańskiego specjalnym pakietem powitalnym, w skład którego wchodzą specjalnie zaprojektowane ubranka dla niemowlaków – body z napisem „Bardzkie Cudeńko” oraz czapeczka „I love Bardo”, do tego dyplomy i artykuły higieniczne!

W trzecim i czwartym kwartale 2017 roku na świat przyszło trzynaścioro dzieci, pięć dziewczynek i ośmiu chłopców. Było nam niezmiernie miło gościć większość maluchów z rodzicami i najbliższą rodziną. Odwiedzili nas: Filipek Banasik, Milenka Jaworowicz, Zosia Łukaszczuk, Kacperek Marczewski, Adaś Marynowicz, Krzysio Marynowicz, Kubuś Pikos, Oluś Stachowicz i Amelka Wołowska, a nowymi mieszkańcami Gminy Bardo są też: Kubuś Baj, Alanek Dudek, Lenka Topolanek, Julia Wiatr i Igusia Zając! Wszystkie dzieci były pogodne, a rodzice mogą być dumni ze swoich małych pociech. Życzymy, by wszyscy, jak dorosną, stali się szczęśliwymi mieszkańcami Gminy Bardo.

Teraz czekamy na zdjęcia najmłodszych w ubrankach „Bardzie Cudeńko”, rodzicom dziękujemy za przybycie i życzymy dużo zdrowia i miłości w powiększonych rodzinach! Następne spotkanie już w nowym roku. Ciekawe czy i w następnym roku więcej urodzi się chłopców niż dziewczynek?