Ruszyły zapisy do kolejnej edycji Ząbkowickiej Ligi Futsalu sezonu 2017/2018, która wystartuje w ostatni weekend listopada 2017 r.

Na parkiecie Hali Słonecznej ponownie zobaczymy kilkuset zawodników, którzy w soboty i niedziele będą rozgrywali swoje mecze w I, II i III lidze. Organizatorzy liczą na start około 30 drużyn i sportowe emocje w jesienno-zimowe weekendy. Na nudę w Ząbkowicach Śląskich na pewno narzekać nie będzie można, a Ośrodek Sportu i Rekreacji równolegle będzie prowadził ligę dla dzieci ze szkół podstawowych.

ZLF dokładnie jak przed rokiem będzie podzielona na trzy ligi. Skład I i II ligi jest znany, natomiast o tym kto będzie występował w lidze III zdecydują zapisy. Skład I i II ligi poniżej:

  • I liga Ząbkowickiej Ligi Futsalu: Nauczyciele, Straż Pożarna, Amatorzy Ziębice, Precelek, Agressive, Orzeł Piława Dolna, Consultor Team, Topory, Kłodzko Team, Gang Dyrektora Józefa
  • II liga Ząbkowickiej Ligi Futsalu: OSP Stolec, PK Sajdersi, Zbylbruk Bobolice, Bulsoniki KZ, Blue Stars, Supa Strikes, Cis Brzeźnica, Ekipa Bania, Sokółka Srebrna Góra, Rafting Bardo.

Zachęcamy do udziału i kibicowania. Szczegóły na plakacie.