Woda zniknie z wodociągów, a powietrze przestanie służyć nawet najzdrowszym. Będzie wiało grozą i nad ząbkowickim Rynkiem zrobi się ciemno, mimo nowego oświetlenia. Zanosi się na okropne sceny. Wszystko wskazuje na mroczne konsekwencje. Postaci zdarzeń powiązane ze sobą niejasnymi przyczynami sprowadzą na ząbkowiczan niespodziewane emocje. Arena zdarzeń ścielić się będzie wszystkim tym, czego się boimy.

Naszemu reporterowi ucharakteryzowanemu na powszechnie znaną w mieście osobistość udało się dotrzeć do tajemnej wiedzy o kataklizmie, jaki dotknie nasze miasto w sobotnie popołudnie, tuż po zachodzie słońca. Obserwował ukradkiem przygotowania do przejęcia inicjatywy przez osoby, których wolelibyśmy nie spotkać o tej i o żadnej innej porze dnia czy nocy. Wynurzą się szemrane interesy i przysłowiowe typu spod ciemnej gwiazdy. Niewykluczone, że zawładną wyobraźnią setek ludzi, bo ujawnią najbardziej skrywane zachcianki i oplecione tajemnicami zamierzenia. Nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów tego, co wydarzy się w naszym mieście w najbliższą sobotę, ale wiemy, iż pojawi się światełko optymizmu, którego przebłysk zdradziliśmy już w naszym serwisie #dzieje_się_teraz .

Strasznie i śmiesznie będzie w Ząbkowicach już w najbliższą sobotę – Stowarzyszenie Animatorów Kultury zaprasza na „Seans (prawie) spirytystyczny” o godz. 17:00. Mamy dla Was fragment z próby widowiska. #dzieje_się_teraz

Opublikowany przez Zabkowice4YOU.PL Poniedziałek, 27 listopada 2017

Na szczęście to tylko scenariusz „Spektaklu (prawie) spirytystycznego, jaki już zapowiadaliśmy w naszym portalu. Przedstawienie, przygotowane przez zespół Stowarzyszenia Animatorów Kultury zobaczymy w sobotę 2 grudnia 2017 r. o godz. 17:00 w Ząbkowickim Ośrodku Kultury. To bardzo dobry pomysł na mocne przeżycia w andrzejkowe popołudnie. Ze względu na specyficzny rodzaj humoru oraz przerażające efekty świetlne oraz dźwiękowe widowisko przeznaczone jest wyłącznie dla osób dorosłych.