Oto jestem. Znów nisko na moich kolanach. Oddając wszystko, oddając wszystko. Znajdujesz mnie tutaj, Panie, gdy przyciągasz mnie blisko. Rozpaczliwie Cię pragnę, rozpaczliwie Cię pragnę. Poddaję się! Obmyj moją duszę, a miłosierdzie i łaska niech rozlewają się. Łaknę i pragnę, łaknę i pragnę. Z ramionami szeroko rozłożonymi wiem, że słyszysz jak płaczę. Przemów do mnie teraz, przemów do mnie teraz. Poddaję się!

Ponad 100 milionów odsłon ma klip video, jaki dzisiaj zostawiamy do obejrzenia, wysłuchania i przeżycia. – Fenomen zespołu Hillsong polega na tym, że ta ekipa nie bawi się w półśrodki. Aranże, muzycy, wizualizacje, teksty, kompozycje, środki materialne potrzebne na zrealizowanie jakiegoś projektu, od jakiejkolwiek strony by nie podejść, wszystko się zgadza. Hillsong zrozumiał już dawno temu, że robienie muzyki – dla Boga i ludzi – to nie hobby czy fajny dodatek do wydarzenia, ale siła i zaszczyt. Zaryzykowali i podeszli do muzyki z takim samym pietyzmem jak spece od mainstreamu, dlatego stali się uniwersalni i figurują na równi z największymi gigantami muzycznymi i nikomu „nie przeszkadza”, że utwory dotyczą relacji z Bogiem. Porywa już sama estetyka teledysków, koncertów, stron internetowych, nagrań. Hillsong działa na kilku muzycznych scenach i funkcjonuje w różnych pokoleniowych odsłonach. Jest i Hillsong Worship, i dynamicznie rozwijający się Hillsong Young and Free oraz najbardziej rozpoznawany, obsypany nagrodami Hillsong United. A więc posłuchajmy i my, popatrzmy i przeżyjmy – dzisiaj, gdy ogarnięci jesteśmy refleksją o sensie naszego życia.

W samo południe”  – w niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.