W sobotę 9 grudnia 2017 r. odbędzie się po raz siódmy Sowiogórski Jarmark Mikołajkowy. Zwyczajowo już – w urokliwej przestrzeni srebrnogórskiej (SPA, plac przylegający do SPA, budynek GOKSiR) czeka nas wiele atrakcji.

Mamy już pewne „przecieki” od Św. Mikołaja dotyczące tegorocznego jarmarku. Ponoć Mikołaj będzie rozmawiał z kim trzeba o puszystym śniegu i przyjemnej temperaturze na czas imprezy ?, a pierniki w tym roku mają być smakowite bardziej niż zwykle, bo Śnieżynki opracowały nowe przepisy ? Wszyscy wiemy jednak dobrze, że gorąca atmosfera, która rokrocznie wprowadza nas w czar świątecznych dni i pozwala poczuć się nam wszystkim jak w domu, to nic innego, jak WASZA OBECNOŚĆ KOCHANI <3 

Sowiogórski Jarmark Mikołajkowy to nie tylko stoiska wystawiennicze, na których z powodzeniem możemy upolować ciekawe i oryginalne prezenty świąteczne dla najbliższych, czy smakołyki na świąteczny stół. Konwencja Jarmarku daje różnorodne płaszczyzny działań, wszystkim uczestnikom pozwala wynieść z tej imprezy coś pięknego dla siebie. Warsztaty Mikołajkowe dla dzieci, spotkanie z Mikołajem, sprzedaż regionalnych wyrobów, przestrzeń do artystycznej ekspresji dla naszych lokalnych młodych i zdolnych artystów, wspólne kolędowanie i rozgrzewanie się przy ognisku, grzane wino – to wszystko tworzy tą unikatową magiczną atmosferę naszej imprezy.