Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) oraz Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. „Jak skutecznie zarządzać sprzedażą w małej firmie”. Celem szkolenia jest nabycie przez Uczestników podstawowej wiedzy o prowadzeniu sprzedaży, zależnościach występujących pomiędzy poszczególnymi jej procesami. Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców.

Podczas szkolenia uczestnicy  – poznają narzędzia i rozwiązania, które pozwolą im na samodzielnie prowadzenie działań i zmierzenie ich efektów, w kontekście wzrostu własnego biznesu. Szkolenie poprowadzi pan Wojciech Dembiński – ekspert w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży i marketingu. Posiadający blisko 18 letnie doświadczenie we współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorcami w kraju i za granicą.

Szkolenie odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich dnia 23 listopada 2017 r. w godzinach 9.00 – 16.00, miejsce szkolenia: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. WAŻNE: w celu rezerwacji miejsca dla Państwa firmy (max 2 osoby), uprzejmie prosimy o potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia na adres: klaudia.szewczyk@zabkowiceslaskie.pl lub kontakt z panią Klaudią Szewczyk, tel. 748165346.

program szkolenia