Niosę krzyż, zmagam się, runął mój świat. Tracę sens, życia smak. Co robić mam? Ciemność mnie ogarnęła, całkiem mną zawładnęła. Podaj mi Swoją dłoń. Ulecz mój lęk. Nie chcę żyć w nocy tej, nie chcę w niej trwać. Muszę wstać, podnieść się. Przywróć mi twarz. Daj mi moc! I Błogosław, by Twa łaska mnie niosła. Sobie sam pomóc chcę – Ty wspieraj mnie. Ty jesteś Drogą. Ty jesteś Życiem. Do światła z ciemności wyrwij mnie. Wyrwij mnie z nocy tej. UIecz mnie z ran. Widzieć chcę Twoją twarz – tę, którą znam. Do Twych ran moje rany, do Twych słów moje „amen”. Dotknij mnie. Blisko bądź na zawsze już. Rzucę się w Twe ramiona. Miłość wszystko pokona! Ty i ja, ja i Ty. Na zawsze już.

Siostra Julita Zawadzka ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny (na co dzień posługująca w Białymstoku) w urzekający sposób daje świadectwo człowieka pragnącego wyjść z mroku i ujrzeć Pana Boga. Siostra Julita wkrótce wyda album pt. „W ramionach Ojca” z piosenkami, co stało się możliwe dzięki akcji crowdfundingowej prowadzonej na jednym z portali internetowych wspomagających m.in. twórcze projekty. Rewelacyjnie skonfigurowana narracja obrazu wręcz koresponduje z przesłaniem piosenki i choć jest bardzo dynamiczna, tchnie łagodnością i lekkością. Popatrzcie. Zasłuchajcie się. Szczególnie dzisiaj, gdy w Zaduszki wspominamy tych, którzy właśnie do światła z ciemności przeszli już na zawsze.

W samo południe”  – w niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.