„(Nie)codzienne rytuały” – to nasz nowy cykl warsztatów i zajęć dla seniorów z powiatu ząbkowickiego w ramach projektu „Bezpiecznie i zdrowo”. W każdym miesiącu organizujemy coś innego! Wszystko bezpłatnie!

Co robimy w październiku? Warsztaty z wyrobu naturalnych kosmetyków Kiedy? W każdy czwartek października – pierwsze spotkanie w czwartek 5 października 2017 r. O której? O godz. 18:00 Gdzie? W Rancho Lavender w Baldwinowicach. Dla kogo? Zapraszamy osoby 50+ z powiatu ząbkowickiego.

Co się wydarzy? Na pierwszych warsztatach wykonamy pachnące kolorowe peelingi z suszonych ziół, owoców, olejów i kawy. Każdy uczestnik wyjdzie z pięknym 120ml słoiczkiem zrobionego przez siebie pachnącego kosmetyku. Ponadto dowiemy się jak w domu tworzyć własne i proste kosmetyki pielęgnacyjne. Spotkanie poprowadzi: Katarzyna Majewska – Makutu Kuchnia Kosmetyczna Kto nas wspiera? „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Materiał promocyjny opracowany przez Fundację Sztukupuku
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Materiał promocyjny sfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla zadań realizowanych w ramach projektu grantowego LGD „Qwsi”