Zapraszamy już jutro, tj. w piątek 15 września na godz. 12.00 do Powiatowego Urzędu Pracy w Ząbkowicach Śląskich na spotkanie z realizatorem projektu pt. „Kwalifikacje szansą na pracę – program aktywizacji zawodowej osób dorosłych z woj. dolnośląskiego”.

W ramach spotkania osoby bezrobotne będą mogły skorzystać z bezpłatnych kursów zawodowych oraz staży. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na poniższych infografikach.

Także jutro, czyli w piątek 15 września 2017 r. w godz. 10:30 –  12:30  w Centrum Kultury i Promocji w Złotym Stoku odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy ADECCO Sp. z o.o. rekrutującą dla firmy AMAZON, na stanowiska: pracownik magazynowy i operator wózka widłowego.

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie produktów za pomocą skanera,
  • przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych,
  • pobieranie zamówień,
  • pakowanie i wysyłanie zamówionych towarów,
  • odbieranie produktów.

Wymagania:

  • zdolność do częstego przenoszenia i pchania ciężarów do 15 kilogramów,
  • zdolność do pracy na zabezpieczonych konstrukcjach wielopoziomowych,
  • gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera oraz skrzynki mailowej,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,  kreatywność.

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę stałą
  • stawkę godzinową 16,00 zł brutto,
  • niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
  • obiady pracownicze za 1 zł
  • pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów:

– Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa,

– Środa, Czwartek, Piątek, Sobota,

– Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,

– Piątek, Sobota, Niedziela, Poniedziałek – pracę w systemie 2 zmianowym.

  • Pracę tylko w weekendy na 1/2 etatu (sobota, niedziela) – w systemie 1 zmianowym.

W przypadku znalezienia wystarczającej ilości kandydatów pracodawca uruchomi transport z miejscowości Złoty Stok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here