Zespoły FOCUS i FASTER będą głównymi gwiazdami tegorocznych Dożynek Gminy Stoszowice, które odbędą się 27 sierpnia 2017 r. na boisku w miejscowości JEMNA.

Dożynki tradycyjnie rozpoczną się od uroczystego korowodu z wieńcami dożynkowymi oraz Mszy świętej polowej, którą zaplanowano na godz. 13. Na scenie wystąpią Borowianki, Woliborzanki, Macieje, Florianki oraz artyści młodego pokolenia. Na godz. 15:50 zaplanowano prezentację wieńców dożynkowych, a następnie rozstrzygnięcie konkursów na najładniejszy wieniec i posesję. Później odbędą się zabawy dożynkowe, m.in. rzut ziemniakiem do kosza, rzut miotłą na odległość, bieg w płetwach z kuflem piwa czy bieg kukuruźnika. O godz. 17:30 odbędzie się wyścig traktorów i będzie to przystawka do dania głównego, jakim niewątpliwie będą koncerty zespołów Disco Polo – FASTER z hitem „Jadę audi w LPG”  oraz FOCUS – z pięknym i boskim Zbyszkiem Perkowskim na czele.

Obsługą konferansjerką zajmie się firma AMI. Po koncertach zaplanowano zabawę do późnych godzin nocnych, a oprawą muzyczną zajmie się już tradycyjnie zespół De Facto.

https://www.facebook.com/dozynkigminystoszowice/

http://www.stoszowice.pl/