Nie widzisz mnie czy może coś ukryć chcesz? Odwracasz się gdy pytam czy jest Ci źle. Kiedy będziesz już gotowa – daj mi znać. Wiesz, że mogę czekać – dam Ci jeszcze czas. Razem być – znaczenie często inne ma, chociaż o tym wiem, to widzę jednak nas! Bo nigdy… Tak blisko, tak blisko jak ja nie był Ciebie nikt tak blisko i nie poddał Twoim zmysłom – jak ja. Zagubić się to ludzka rzecz, nie ma słów. Niełatwo też odczytać sens, cudzych snów. Kiedy będziesz już gotowa – daj mi znać. Wiesz, że mogę czekać – dam Ci jeszcze czas. Razem być – znaczenie często inne ma, chociaż o tym wiem, to widzę jednak nas!

Rafał Brzozowski zaczął grać na pianinie i gitarze mając 10 lat. Podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego zdobył wykształcenie nauczyciela wf–u i  zdobył nawet brązowy medal Mistrzostw Polski w zapasach. Jego ulubionym gatunkiem muzycznym jest rock i lubi takich artystów jak Frank Sinatra i Elvis Presley. Jego muzyczna ścieżka zaczęła się od udziału w telewizyjnym programie Szansa na sukces w 2002 roku, w którym zdobył wyróżnienie. Od 2003 roku jest członkiem reaktywowanej grupy muzycznej Emigranci. Był też członkiem zespołu Mono. Jesienią 2011 roku wziął udział w programie The Voice of Poland, w którym był w grupie Andrzeja Piasecznego. Odpadł tuż przed finałem. Nagrana pięć lat temu piosenka „Tak blisko” – lekka, melodyjna, liryczna i łatwa do zapamiętania, wciąż wraca w wakacyjnych repertuarach polskich rozgłośni.

W samo południe”  – w niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.