Już w dniach 16 – 17 czerwca 2017r. w Złotym Stoku odbędzie się GWARKIADA. W tegorocznym programie GWARKIADY  znajdziecie Państwo wiele koncertów, widowisk oraz atrakcji dodatkowych. 

Sympatyków muzyki disco polo zapraszamy już piątek od godziny 17:00. Gwiazdami piątkowych koncertów będzie zespół LONG & JUNIOR oraz AFTER PARTY. Tradycyjnie w piątkowy wieczór odbędzie się również POKAZ LASERÓW, w tym roku wzbogacony o gejzery i fontanny wodne. Zabawa dla wszystkich uczestników do późnych godzin nocnych gwarantowana.

W sobotę zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w GMINNYCH ZAWODACH SPŁAWIKOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA ZŁOTEGO STOKU na zbiorniku Topola, oraz w XVIII POWIATOWYM RAJDZIE ROWEROWYM organizowanym wspólnie ze Starostwem Powiatowym w sołectwie Błotnica. W godzinach popołudniowych nie może was zabraknąć w Złotym Stoku. Już o godzinie 16:00 zapraszamy na Skwer Jana Pawła II skąd wyruszy KOROWÓD HISTORYCZNY ULICAMI MIASTA przygotowany przez Samorządowy Zespół Szkół w Złotym Stoku, Przedszkole „Bajka” oraz „Zielona Dolina”. Metą korowodu będzie dawny kamieniołom w Złotym Stoku/ Skalisko gdzie na wszystkich będą czekać występy grupy tanecznej SHOW DANCE, fitnessu na trampolinach, swój koncert dadzą również Zespół Sygnalistów Myśliwskich wraz z degustacją dziczyzny oraz zespół REBELIANCI. Gwiazdą wieczoru będzie zespół LAO CHE. W programie nie zabraknie tradycyjnie POKAZU OGNII SZTUCZNYCH a drugi dzień imprez zakończymy z formacją PROGPAGANDA SOUND SYSTEM, czyli trzech DJ-ów miksujących muzykę na żywo. Najmłodszych uczestników GWARKIADY zapraszamy do wzięcia udziału  w CASTINGU DO REKLAM I SERIALI TV dla dzieci do 12 roku życia.

Złoty Stok gorąco zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTo był mecz!
Następny artykułVII Olimpiada Przedszkolaka
Zabkowice4YOU.PL to mobilny portal, na którym znajdziesz praktyczne informacje dotyczące tego, co dzieje się na terenie Powiatu Ząbkowickiego. Podajemy to, co ważne w życiu publicznym i gospodarczym, istotne w sferze aktywności społecznej, interesujące w dziedzinie kultury i sportu.