Jacek Zawadzki zabierze nas po raz kolejny w podróż do Pietuszek. Tym razem będzie to wyjątkowa podróż, gdyż nasz gość zagra specjalnie dla Stowarzyszenia „Jak nie my to kto”, i pomoże w przeprowadzeniu zbiórki na rzecz nowo powstałego Rodzinnego Domu Dziecka w Srebrnej Górze. Dziękujemy Jacku za tak wspaniały gest!

„Moskwa-Pietuszki” – monodram na podstawie poematu rosyjskiego pisarza Wieniedikta Jerofiejewa, należy do najważniejszych przedstawień w reżyserskiej karierze Zygmunta Duczyńskiego. Premiera miała miejsce w roku 1989 w Szczecinie. Spektakl po polsku i angielsku pokazywany był na czołowych polskich scenach, jak również w Londynie, Edynburgu, Amsterdamie, Berlinie, Moskwie, Los Angeles, San Diego, Orange Country i San Francisco, spotykając się żywiołowym odbiorem i pełnymi zachwytu recenzjami krytyków.

Monodram „Moskwa – Pietuszki” dedykowany dla Stowarzyszenia „Jak nie my to kto”, które zbiera środki na otwarcie Rodzinnego Domu Dziecka w Srebrnej Górze będzie prezentowany już w piątek 18 listopada 2016 r. o godz. 19:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Srebrnej Górze (ul. Letnia 10). Cegiełki „bilety” w cenie min. 10 zł – dostępne w Fundacji „Jak nie my to kto” i do nabycia przed spektaklem. Fundacja liczy na liczne przybycie, a tym samym okazaną pomoc dla Stowarzyszenia w otwarciu placówki.

jak-nie-my-to-kto-zaprasza