Przyrzekam na wszystko czego mi brak. Ty kiedyś zapytasz znów, odpowiem tak: Przysięgam na wszystko, co Ci zabrałem, naprawdę chciałem ale nie, nie umiałem. I teraz gdy już widzę że nie ma dla nas szans, to daj mi czas, bo wiem, że jestem tego wart. Przepraszam za wszystko czego nie dałem. Wybacz że nigdy nie, nie słuchałem.  Przepraszam że nigdy Ci nie ufałem. Naprawdę chciałem ale nie, nie umiałem.

Paweł Domagała – 32-letni, urodzony we Wrocławiu aktor, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, od trzech lat żonaty, od dwóch lat ojciec – znany jest polskiej publiczności kinowej i telewizyjnej z charakterystycznych ról komediowych w filmach i serialach, choć bywa też widziany na deskach teatralnych, gdzie częściej wciela się w osobowości, które nie wzbudzają śmiechu. „Aktorstwo to moja życiowa pasja i ogromna miłość, a muzyka… to chyba druga życiowa pasja i druga ogromna miłość” – ujawnia w jednym z wywiadów Paweł Domagała i dodaje z właściwą sobie ironią „Widać, że mocno kochliwy jestem”. Stąd zaangażowanie aktora w zespół muzyczny „Ginger” grający soft rock, czyli niespotykane dotychczas na polskim rynku połączenie rocka z klimatycznym bluesem i soulem. Artyści mówią wprost, że chcą wzruszać i wyzwalać w słuchaczu emocje. Sam Paweł Domagała stawia sprawę tak: „Gramy zróżnicowaną muzykę, ale jej energia jest wspólna dla całej płyty. Mocną stroną z pewnością są teksty”. Łączą w sobie romantyczne i odrobinę uwodzicielskie brzmienie, głównie za sprawą głosu i wrażliwości Pawła Domagały, z mocnymi i wyrazistymi dźwiękami gitar, klawiszy i perkusji. Dzisiaj prezentujemy piosenkę promującą pierwszą solową płytę Pawła Domagały „Jestem tego wart”, do której sam napisał słowa. W jakiś jakby przewrotny sposób znaleźć w nich można esencjonalną dawkę emocji, które jako aktor jakże często odmalowuje na wielkim i małym ekranie. Sam klip video jest absolutnie wyjątkowy pod względem przekazu wizualnego. Pojawiają się w nim, poza wokalistą, inni znani aktorzy. Najciekawsze są jednak słowa…

W samo południe” w każdą niedzielę i święta prezentujemy naszym Czytelnikom krótką refleksję nad tym, co ważne w życiu każdego z nas. Zachęcamy Czytelników do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci klipów, które będziemy udostępniać wszystkim odbiorcom naszego portalu. Przesyłki można kierować poprzez formularz TWOJA INFORMACJA.