Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice, Uczniowie oraz Pracownicy Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich mają zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa Absolwentów oraz Emerytowanych Nauczycieli i Pracowników na obchody Jubileuszu 70-lecia Szkoły, które odbędą się już za tydzień, czyli w dniach 25 – 26  – 27 września 2015 roku.

Jubileusz 70-lecia naszej Szkoły to wyjątkowa okazja do jego wspólnego przeżycia. Zachęcamy do zapoznania się z programem tych dni.

PROGRAM 70-LECIA LO W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH

25 września 2015 – piątek

12:30  Ślubowanie I rocznika Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich (Rynek – plac główny)

13:30 Akademia z okazji 70 rocznicy powstania  Liceum Ogólnokształcącego im. W. Jagiełły (sala widowiskowa Ząbkowickiego Ośrodka Kultury – Rynek 24)

15:00 Spotkanie po Akademii przy kawie i ciastku (aula Liceum Ogólnokształcącego – ul. Powstańców Warszawy 8)

17:00 Występy artystyczne zespołów ząbkowickich: chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zespół taneczny, uczniowie i absolwenci  LO,  teatr miejski (sala widowiskowa Ząbkowickiego Ośrodka Kultury – Rynek 24)

26 września 2015 – sobota

9:00 – 13:00 Spotkanie w Liceum Ogólnokształcącym: prezentacje artystyczne, turniej piłki siatkowe, licealny marszobieg pokoleń (aula i boiska Liceum Ogólnokształcącego – ul. Powstańców Warszawy 8)

9:00 – 14:00 Festiwal  Nauki: wykłady obecnych uczniów LO, absolwentów LO i zaproszonych gości (aula i sale lekcyjne Liceum Ogólnokształcącego – ul. Powstańców Warszawy 8)

13:00 – 14:00 Nadanie auli LO imienia Heleny Kuczkowskiej, której staraniom zawdzięczamy istnienie naszej szkoły: odsłonięcie tablicy pamiątkowej, rys historyczny szkoły prezentowany przez uczniów, wystawa o historii i dokonaniach LO – kroniki, zdjęcia, filmy o szkole (aula Liceum Ogólnokształcącego – ul. Powstańców Warszawy 8)

13:00 – 14:00 Blok imprez sportowych (boiska Liceum Ogólnokształcącego – ul. Powstańców Warszawy 8)

27 września 2015 – niedziela

10:00 Msza św. dziękczynna dla uczestników obchodów 70-lecia LO (kościół parafialny pw. Św. Anny – ul. Św. Wojciecha)

INFORMACJE DOTYCZĄCE JUBILEUSZU LO

ZNAJDZIESZ KLIKAJĄC TUTAJ