Tak właśnie byłoby w skali Powiatu Ząbkowickiego, gdyby o wyniku wyborów samorządowych, które odbędą się 16 listopada br. decydowali tylko czytelnicy portalu ZĄBKOWICE4YOU.PL

To jest wynik naszej dotychczasowej sondy, w której tylko 9% respondentów stwierdziło, że nie wybiera się na wybory, a 7% nie było zdecydowanych. Można opisane rezultaty interpretować tak, że czytelnicy naszego portalu są najaktywniejszymi wyborcami, do których warto docierać za naszym pośrednictwem. Zapewne rzeczywista frekwencja nie będzie tak wysoka, a szkoda… Sonda – oczywiście – nie przesądza w jakim kierunku pójdą głosy osób, które odpowiedziały na zadane pytanie, które brzmiało: Weźmiesz udział w wyborach samorządowych, które odbędą się 16 listopada 2014 roku?

Na tydzień przed dniem głosowania stawiamy bardziej konkretne pytanie: Czy będziesz głosować za zmianą wójta / burmistrza w Twojej gminie? W sondzie można odpowiedzieć twierdząco, zaprzeczająco lub wstrzymując się od głosu. Wystarczy tylko jedno kliknięcie – nasza nowa sonda jest widoczna w dolnej części ekranu.