W Kamieńcu Ząbkowickim zanosi się na ostrą rywalizację o stanowisko wójta, które zresztą może stać się zaszczytną funkcją burmistrza w związku z aspiracjami tej gminy do rangi miasta.

Oficjalnie swój zamiar kandydowania ogłosili urzędujący już dwie kadencje wójt Marcin Czerniec oraz Marek Waszczuk – zawodowo związany ze Strażą Graniczną i mieszkający w Kłodzku. W latach 1994 – 2002 był radnym Rady Gminy w Kamieńcu. W tegorocznych wyborach utworzył on swój komitet wyborczy.

Na giełdzie nazwisk pojawił się niedawno Grzegorz Cisowski, który do 2012 r. był dyrektorem kamienieckiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Będzie on kandydatem Gminno-Powiatowej Unii Samorządowej – formacji, która cztery lata temu ubiegała się o mandaty radnych w gminach i powiecie, a także wystawiała kandydatów na szefów gmin.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMocne brzmienie muzyki i śpiewu
Następny artykułCzas chichotu
Zabkowice4YOU.PL to mobilny portal, na którym znajdziesz praktyczne informacje dotyczące tego, co dzieje się na terenie Powiatu Ząbkowickiego. Podajemy to, co ważne w życiu publicznym i gospodarczym, istotne w sferze aktywności społecznej, interesujące w dziedzinie kultury i sportu.