Najbliższych kilka dni obfituje w serię imprez, jakie odbywać się będą w Ząbkowicach Śląskich. Dla wszystkich mieszkańców miejsca wydarzeń są dobrze znane, ale jeśli ktoś docierać będzie do miasta z innych miejscowości, to zaparkowanie samochodu może stanowić problem.

Chcąc wyjść na przeciw tym kłopotom, Urząd Miejski udostępnił mapki sytuacyjne, na których można zlokalizować punkty, w jakich odbywać się będą poszczególne imprezy, tj. Weekend z Frankensteinem (piątek-sobota) oraz Dożynki Powiatowo-Gminne (niedziela). Na mapkach są też oznaczone dogodne miejsca do parkowania samochodów. Trzeba też wziąć pod uwagę utrudnienia komunikacyjne, jakie będą miały miejsce w związku z “10-Ząbkowicką” (sobota). Ta ostatnia impreza będzie się odbywać  w godzinach 11:00 – 13:00. Utrudnienia w ruchu wystąpią zarówno w centrum Ząbkowic Śląskich jak i na obrzeżach miasta w kierunku Jaworek – Sieroszów – Bobolice – Ząbkowice Śląskie. Trasa biegu, w którym wystartuje około 300 osób, będzie prowadziła ulicami: Rynek, ul. Ziębicka, ul. Powstańców Warszawy, Jaworek, kierunek Sieroszów do Bobolic (półmetek z pomiarem czasu), Jaworek, ul. Powstańców Warszawy, Park Sybiraków, Plac Jana Pawła II, ul. Grunwaldzka, Rynek. Organizatorzy przepraszają za utrudnienia i proszą o nieporuszanie się w tym czasie samochodami we wskazanych miejscach i czasie.

Dojedź do Ząbkowic na imprezę i zaparkuj_02

Dojedź do Ząbkowic na imprezę i zaparkuj_01

 Dojedź do Ząbkowic na imprezę i zaparkuj_04

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOdpocznij pod Pałacem
Następny artykułDożynki w Budzowie
Zabkowice4YOU.PL to mobilny portal, na którym znajdziesz praktyczne informacje dotyczące tego, co dzieje się na terenie Powiatu Ząbkowickiego. Podajemy to, co ważne w życiu publicznym i gospodarczym, istotne w sferze aktywności społecznej, interesujące w dziedzinie kultury i sportu.