Po raz czwarty odbędzie się Jarmark Ziemi Ząbkowickiej organizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Qwsi”. W dniach 28 – 29 czerwca 2014 r. miejscem tego wydarzenia będzie Kamieniec Ząbkowicki.

W tym roku zaproszeni są lokalni artyści – malarze, rzeźbiarze, muzycy, rzemieślnicy, rękodzielnicy oraz producenci żywności, koła gospodyń wiejskich  i usługodawcy. Organizator nieodpłatnie udostępnia wystawcom z terenu działania LGD „Qwsi” stoiska: drewniane domki wystawienniczo – handlowe, namioty wystawiennicze na terenie Jarmarku i miejsca do postawienia własnych namiotów. Impreza będzie się odbywać w sobotę 28 czerwca br. (godz. 15:00 – 20:00) oraz w niedzielę 29 czerwca br. (godz. 13:00 – 18:00).

Zgłoszenia w formie wypełnionej karty uczestnictwa należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną bądź elektroniczną do piątku 30 maja 2014 r. na adres: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Qwsi” –  ul. Stawowa 2a, 57 – 220 Ziębice – z dopiskiem na kopercie: „Jarmark Ziemi Ząbkowickiej”.

WSZELKIE INFORMACJE, W TYM FORMULARZ KARTY ZGŁOSZENIA I REGULAMINY UCZESTNICTWA W JARMARKU DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE INTERNETOWEJ ORGANIZATORA:

www.qwsi.pl

1 KOMENTARZ

  1. […] Zapowiadany przez nasz portal Jarmark oficjalnie otworzyli wójt Kamieńca Ząbkowickiego Marcin Czerniec oraz wiceprezes zarządu LGD „Qwsi” Kinga Grabowy, która wcześniej udzieliła też krótkiego wywiadu na antenie Polskiego Radia Wrocław. Relacje z Jarmarku ukazują się na antenie tej rozgłośni i będą też pokazane w TVP Wrocław. Mimo gwałtownego ataku burzy, jaki miał miejsce tuż po otwarciu Jarmarku, impreza trwa dalej i jeśli jesteście gdzieś blisko lub macie Kamieniec Ząbkowicki po drodze – to wpadajcie, bo nawet jeśli pokropi z nieba, to wszystkie miejsca siedzące są pod namiotowym zadaszeniem. […]

Comments are closed.