Z pewnością jest to przedsięwzięcie, dzięki któremu wielu osobom już poprawił się humor. Nagrania trwały dwa dni i w sieci pojawił się filmik do teledysku Pharrella Williamsa „Happy”. Sympatyczna moda dotarła do Ząbkowic. Na You Tube w ciągu dwóch dni obejrzało go już prawie 1800 osób.

Jak opowiedziała nam jedna z uczestniczek nagrania zrealizowanego w Ząbkowicach: >> Już podczas nagrań mijający nas przechodnie reagowali bardzo pozytywnie. Niektórzy nawet sami chcieli wystąpić. <<  Zdaniem naszej rozmówczyni oglądając klip trwający 4 minuty i 2 sekundy, nie sposób nie uśmiechnąć się.

Od realizatorów i pomysłodawców ząbkowickiej wersji „Happy” wiemy, że podjęli się tego pomysłu bezinteresownie. Nie płacili za udostępnianie miejsc, za występy poszczególnych osób i nie byli finansowani przez firmy, których loga przez zwykłą, ludzką nieuwagę znalazły się tu i ówdzie. Patronat nad całą inicjatywą miał portal „Express-miejski.pl”. Nie ma tu większej idei. Już kilkaset miast z całego świata nagrało swój odpowiednik do modnej piosenki Pharrella Williamsa. Oglądając każdy z tych klipów człowiekowi chociaż przez chwilę na twarzy pojawia się uśmiech. Gdy widzimy naszych znajomych cieszymy się jeszcze bardziej. Obejrzyjcie filmik razem z nami i uśmiechnijcie się 😀

1 KOMENTARZ

Comments are closed.